Kursy i szkolenia

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza do zapoznania z ofertą certyfikowanych kursów i szkoleń prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z zakresu nauk o zdrowiu. Kilkugodzinne szkolenia to doskonała alternatywa dla osób, które pragną rozszerzyć swoją wiedzę w określonej dziennie,  zyskać nowe umiejętności i podnieść swoje kompetencję bez konieczności rozpoczynania kolejnego szczebla edukacji. Ofertę kursów i szkoleń polecamy w szczególności:

  • uczniom szkół średnich,
  • przedstawicielom małych i średnich przedsiębiorstw,
  • osobom pracującym w branży beauty lub branży okołomedycznej

Szkolenia prowadzone są w kameralnych grupach. Zajęcia stacjonarne odbywania się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach Uczelni, przy wykorzystaniu wysokiej jakości produktów. Każdy uczestnik otrzymuje materiały poszkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział. 
Oferta kursów i szkoleń jest cały czas rozbudowywana. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Oferta kursów dostępnych w roku 2023/2024: 

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania? Chcesz zorganizować szkolenia z obszaru nauk o zdrowiu dla grupy pracowników, pasjonatów tematu lub młodzieży?

Zgłoś się do nas! Organizujemy spersonalizowane szkolenia w pełni dostosowane do potrzeb zamawiającego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kursów i szkoleń zapraszamy do kontaktu z biurem ds. promocji i rekrutacji:

 

Scroll to Top