Rekrutacja

Ofertą kształcenia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kandydaci doceniają wieloletnie doświadczenie Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku i chętnie stawiają na to, co sprawdzone i poparte latami praktyki. Przyszli studenci wiedząc jak istotne w procesie kształcenia jest doświadczenie, wybierają uczelnię, która wypracowała silną pozycję na rynku szkolnictwa wyższego, zbudowała zespół wykładowców składających się z uznanych i doświadczonych specjalistów i ekspertów, a także nawiązała wiele wartościowych relacji z przedstawicielami pomorskiego rynku pracy.

Rekrutacja na studia odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń, wystarczy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych. Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w Wyższej Szkole Zdrowia już teraz zachęcamy do rejestracji online na portalu internetowym dostępnym przez stronę uczelni: www.wsz.pl, a następnie do dostarczenia wymaganych dokumentów – osobiście  w siedzibie Uczelni lub za pomocą poczty tradycyjnej/kuriera.

Wszelkich informacji o możliwości studiowania w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku udzielą Państwu pracownicy biura ds. promocji i rekrutacji:

mgr Ewelina Kowalska

Koordynator biura ds. promocji i rekrutacji

tel.: 58 769 08 04
e-mail: rekrutacja@wsz.pl

mgr Joanna Kucharska

Starszy specjalista ds. promocji i rekrutacji

tel.: 58 769 08 02
e-mail: rekrutacja@wsz.pl

Anna Wiska

Specjalista ds. promocji

tel.: 58 769 08 01
e-mail: rekrutacja@wsz.pl

mgr Weronika Szadowiak

Młodszy specjalista ds. promocji

tel.: 58 769 08 03
e-mail: rekrutacja@wsz.pl

mgr Aleksandra Budzisz-Dykta

Specjalista ds. promocji i rekrutacji, Koordynator studiów podyplomowych

mgr Weronika Mallek

Młodszy specjalista ds. promocji i rekrutacji

tel.: 58 769 08 00
e-mail: rekrutacja@wsz.pl

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kształcenia i chcesz dowiedzieć się więcej m.in. o aktualnych promocjach skontaktuj się z nami!
Sprawdź godziny pracy biura ds. promocji i rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top