Partnerzy

strona w przebudowie

PARTNERZY WYŻSZEJ SZKOŁY ZDROWIA W GDAŃSKU

Villa Sentoza mieści się w samym sercu Sopotu. Lokalizacja obiektu jest idealna, aby cieszyć się klimatem Sopotu. Od plaży dzieli ją zaledwie 150 metrów, a dziesięciominutowy spacer pozwoli znaleźć się na molo i w centrum miasta. Villa Sentoza to doskonałe miejsce dla tych, którzy przyjeżdżają do Sopotu służbowo, jak i turystycznie. W obiekcie znajduje się 28 komfortowo urządzonych pokoi, amerykańska restauracja Star Texan oraz SPA Sentoza. Hotel dysponuje również salą konferencyjną przeznaczoną na spotkania dla maksimum 60 osób.

,,Cieciorka” to nazwa, a zarazem hasło wywoławcze niepowtarzalnych w swojej formule rehabilitacyjnych obozów kontaktowych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Organizatorzy proponują szereg zajęć mających na celu aktywną rehabilitację. Jej formy są dopasowane do uczestników. Od zabiegów fizjoterapeutycznych, poprzez różnorakie formy terapii (elementy m. in. arteterapii, muzykoterapii, dogoterapii czy aquaterapii), aż do rehabilitacji poprzez zabawę. Na obozie można spotkać osoby z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności. Ta różnorodność pozwoli przyszłym fizjoterapeutom, lekarzom czy pedagogom odnaleźć się w różnych sytuacjach zawodowych.

Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej w Gdańsku ma na celu integrację środowiska związanego z rynkiem turystyki medycznej oraz zdobywanie i propagowanie rzetelnej wiedzy ukierunkowanej na praktyczne rozwiązania. Turystyka medyczna jest traktowana jako podróżowanie poza miejsce swojego zamieszkania (głównie poza granice własnego kraju) w celu konsumpcji usług medycznych wraz z pakietem turystycznym oferowanym w danej destynacji. Odpowiednio zarządzana jest szansą na rozwój nie tylko podmiotów bezpośrednio zaangażowanych w obsługę turystów korzystających z usług zdrowotnych, ale całego regionu.

Dom im. J. Korczaka w Gdańsku zajmuje parterowy budynek otoczony ogrodem, w którym rośnie trawa, kwiaty oraz wysokie drzewa odgradzające dom od skrzyżowania dróg. W Domu przebywać może 45 dzieci, w wieku do 12 lat, w podziale na 3 grupy opiekuńczo – wychowawcze. W każdej grupie znajdują się pokoje dziecięce – sypialnie. W każdym z nich śpi maksymalnie 5 dzieci. Wszystkie pokoje dzieci są kolorowe – znajdują się w nich osobiste rzeczy dzieci: ubrania, zabawki, zdjęcia, itp.

Student Depot to sieć akademików w największych polskich miastach: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Gwarantuje wszystko czego potrzeba, żeby komfortowo mieszkać, studiować i spędzać czas wolny. Akademik Student Depot w Gdańsku znajduje się na Przymorzu, w odległości ok. 2,5 km od Wyższej Szkoły Zdrowia. Akademik ma świetne połączenia ze ścisłym centrum Gdańska i Sopotem.  To obiekt z wygodnymi pokojami studenckimi o wysokim standardzie, który daje poczucie prywatności i komfortu, gdzie poznasz studentów z całego świata. 

Scroll to Top