Akademickie Centrum Zdrowia
Akademickie Centrum Zdrowia to inicjatywa, która powstała związku z realizowanym przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku projektem „Praktycznie dla zdrowia – rozwój kompetencji zawodowych w ramach zintegrowanych programów kształcenia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku stworzyła przestrzeń, w której Studenci kierunku dietetyka i kosmetologia mają możliwość w sposób praktyczny wykorzystać zdobytą wiedzę, poprzez dodatkowe szkolenia, warsztaty i projekty, a w tym również dodatkowe zajęcia w pracowniach specjalistycznych, pod okiem wykwalifikowanego trenera.
W roli pacjentów/klientów uczestników projektu, mogą wystąpić osoby niebędące studentami Uczelni, co dodatkowo wpływa na doszlifowanie niezwykle cennej umiejętności zawodowej jaką jest profesjonalna obsługa klienta. Usługi świadczone w ramach Akademickiego Centrum Zdrowia są bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych po wcześniejszym umówieniu.
Zabiegi wykonywane w ramach Akademickiego Centrum Zdrowia
KOSMETOLOGIA
- mikrodermabrazja, mezoterapia mikroigłowa
- zabiegi kosmetologiczne z wykorzystaniem ultradźwięków (peeling kawitacyjny, sonoforeza)
- oczyszczanie manualne twarzy i dermomasaż
- zabiegi kosmetologiczne, którym towarzyszą prądy Tens (tj. „żelazko”)
- mezoterapia mikroigłowa,
- zabiegi kosmetologiczne z wykorzystaniem fal radiowych oraz ultradźwięków
- masaż szyi i dekoltu
- zabiegi pielęgnacyjne rąk oraz stóp
- manicure/pedicure hybrydowy
- woskowanie
DIETETYKA:
- konsultacje dietetyczne (wywiad żywieniowy, wstępne zalecenia)
- analiza składu masy ciała z omówieniem wyników
- opracowanie indywidualnego jadłospisu, kontrola postępów
- edukacja żywieniowa
Wszystkie zabiegi wykonywane są przez studentów pod okiem doświadczonych ekspertów i praktyków, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i wysoką jakością usługi.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z zabiegów realizowanych w ramach projektu, proszone są o kontakt mailowy pod adresem: acz@wsz.pl
Więcej informacji o projekcie dostępne są na stronie.