Masaż KOBIDO + kinesiotaping estetyczny twarzy.

KOBIDO czyli japoński masaż twarzy – to zestaw sprawdzonych technik manualnych działających na głębokie struktury mięśni twarzy, powięzi i wszystkie warstwy skóry dając zauważalny efekt liftingu, pobudzenia głębokich warstw mięśni, a także osiągnięcia naturalnego efektu „glow” bez użycia skalpela i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Kobido poprzez rozbudowane techniki i naprzemienną pracę rąk terapeuty pozwala na szybką redukcję zmarszczek mimicznych rozluźniając bądź pobudzając mięśnie je tworzące. Na szkoleniu każdy uczestnik będzie miał także okazję poznać anatomię mięśni twarzy, zrozumieć działanie układu limfatycznego oraz zdobyć wiedzę w zakresie podstawowych zasad BHP, łączenia masażu z innymi zabiegami, a także wszelkiego rodzaju przeciwwskazaniami do jego wykonania. Kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej, w której uczestnicy na sobie ćwiczą wszystkie techniki masażu niezbędne do tego aby prawidłowo wykonać zabieg i osiągnąć pożądany efekt. Absolwent kursu będzie w stanie samodzielnie wykonać terapię liftingującą  twarzy i okolic przy wykorzystaniu technik kobido w taki sposób aby uzyskać pełne zadowolenie klientów oraz spektakularne efekty na ich twarzach.

Face- taping estetyczny – to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny polegający na oklejaniu twarzy i ciała specjalnymi taśmami kinesio-tape.  Metoda może być stosowana jako samodzielna terapia lub w połączeniu z masażem, terapią manualną czy drenażem limfatycznym. Kursanci poznają różne formy aplikacji,  które wzmocnią i podtrzymają zakładane cele zabiegowe i efekty masażu Kobido.

Podstawowe informacje

Czas trwania

 20h (1h = 45 minut)

Cena kursu

  • dla studentów WSZ  900 zł
  • dla pozostałych uczestników  1 100 zł

Prowadzący

  • mgr Żaneta Gałecka-Szczerba,
  • mgr Agnieszka Ciszkowska

Miejsce kursu

Kampus B, ul. Piastowska 7 

Minimalna liczba uczestników

16

Maksymalna liczba uczestników

24

Termin kursu

  • 20 – 22 marca 2023 r.,  godz. 15:00-20:30.  
  • 19 – 21  kwietnia 2023 r.,  godz. 15:00-20:30.  

Uwaga! Realizacja szkolenia uzależniona jest od zebrania wymaganej liczby uczestników. Podczas przesyłania zgłoszenia, prosimy o wskazanie preferowanego terminu szkolenia. 

Zapisy

Rekrutacja

Wymagane dokumenty

Rekrutacja odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Za zgłoszenie uznajemy złożenie/przesłanie wymaganych dokumentów oraz dokonanie opłaty za szkolenie.

1. wypełnione podanie (druk dostępny w biurze ds. promocji i rekrutacji oraz na stronie)
2. potwierdzenie wpłaty za szkolenie

Dokumenty należy niezwłocznie złożyć w biurze ds. promocji i rekrutacji p.101 lub przysłać jako skan na adres kursy@wsz.pl

 Warunkiem uruchomienia szkolenia jest zgłoszenie się i dokonanie opłaty przez minimum 10 osób.

Opłaty za szkolenia należy dokonać na konto uczelni.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię oferta szkolenia zapraszamy do kontaktu z biurem ds. promocji i rekrutacji:

  • tel.: 58 769 08 02/04
  • e-mail: kursy@wsz.pl

KURS KOBIDO I KINESTIOTAPING ESTETYCZNY 22 MARCA 2023 r.

Scroll to Top