Zdrowie i uroda

Partnerzy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku
Logo CLARENA

Stowarzyszenie Branży Spa jest amerykańską organizacją zrzeszającą ponad 60 000 członków na całym świecie. Celem organizacji jest integrowanie społeczności związanej z branżą kosmetyczną, podnoszenie jakości kształcenia w branży Wellness oraz tworzenie narzędzi, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu w wymiarze biznesowym.

LECH Resort & SPA to nowoczesny obiekt hotelowy, położony w Łebie – jednej z najbardziej znanych i docenianych ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Usytuowanie oraz wyposażenie obiektu daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku, relaksu w Spa oraz organizacji spotkań biznesowych i integracyjnych. Ogrodzony i monitorowany teren zapewnia bezpieczeństwo i spokój, dzięki czemu jest idealnym miejscem do wypoczynku rodzinnego.

Dr Marcin Nowak jest lekarzem medycyny estetycznej, przedsiębiorcą, twórcą centrów medycznych, w których, w myśl holistycznej koncepcji opieki, to Pacjent jest na pierwszym miejscu. W swojej pracy zawodowej wyznaje zasadę, iż kompleksowe podejście do pacjenta to nie tylko poprawa wyglądu z wykorzystaniem możliwości medycyny estetycznej, ale również zadbanie o jego sferę wewnętrzną, tj. o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne.

Salon Urody Zawsze Piękna w Gdańsku oferuje najwyższej klasy usługi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, ściśle dopasowane do rodzaju cery, trybu życia oraz aktualnego zdrowia skóry. Jest miejscem nie tylko intensywnej pielęgnacji, ale również wyciszenia i dobrego samopoczucia.

Scroll to Top