Wieczorek z ekspertem

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyjęły zaproszenie na Wieczorek z ekspertem. Było to inspirujące spotkanie, skłaniające do przemyśleń i dające wiele wskazówek jak dobrze czuć się w relacjach z innymi ludźmi. Potwierdzeniem ogromnego zainteresowania zagadnieniem stawiania granic były długie rozmowy z ekspertką po oficjalnej części spotkania. Jak się okazało temat stawiania granic jest ważny w życiu człowieka w każdym wieku.

Składamy podziękowania naszej ekspertce Pani Magdalenie Juchniewicz jak również dr hab. Tomaszowi Lechowi za wspaniałą motywującą rozmowę, wymianę myśli i doświadczeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WIECZOREK Z EKSPERTEM!

Serdecznie zapraszamy na „Wieczorek z ekspertem”, który odbędzie się 22 lutego 2024 r. (czwartek) o godzinie 17:00 w audytorium Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Naszym gościem będzie Pani Magdalena Juchniewicz – coach specjalizujący się w wysokiej wrażliwości, toksycznych relacjach oraz narcystycznych zaburzeniach osobowości. Jest także pasjonatką psychologii i coachingu, terapeutą TSR w trakcie certyfikacji.

W ramach poszerzania swoich umiejętności uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy, terapii oraz pomocy psychologicznej i coachingowej.

Wieczorek poprowadzi dr hab. Tomasz Lech, prof. WSZ Pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnościami, Koordynator kierunku psychologia.
Tematem rozmowy będzie – Przebudzenie! Dlaczego budowanie pewności siebie oraz umiejętność stawiania granic jest tak ważna w dzisiejszych czasach na przykładzie toksycznych relacji. Przedstawimy także temat tzw. czerwonych flag w relacjach międzyludzkich, od czego warto zacząć w pracy ze sobą i do czego może się przydać asertywna postawa w życiu. Serdecznie zapraszamy na to fascynujące spotkanie!

NASZA EKSPERTKA JEST TAKŻE AUTORKĄ I WSPÓŁAUTORKĄ 2 KSIĄŻEK

ORAZ TWÓRCZYNIĄ KANAŁU YOUTUBEhttps://www.youtube.com/@MagdalenaJuchniewiczCoach

Scroll to Top