Rekrutacja na semestr zimowy r. akad. 2022/2023

Szanowni Kandydaci,

rekrutacja w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku już trwa! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonej kadrze wybitnych wykładowców, wybierając Uczelnie, która od lat kształci nowe pokolenia specjalistów z zakresu zdrowia. Postaw na przyszłościowe oraz perspektywiczne kierunki kształcenia, aby zdobyć zawód, który zapewni Ci pracę.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na następujące kierunki:
 
Studia I stopnia (licencjackie) 
Studia II stopnia (magisterskie) 
Jednolite studia magisterskie
Studia podyplomowe
🔸Analiza sensoryczna kosmetyków i żywności
 
Aby rozpocząć studia w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023, wystarczy zarejestrować się na stronie,  a następnie dostarczyć komplet wymaganych dokumentów.
 
Rekrutacja na studia odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Uprzejmie informujemy, że dokumenty rekrutacyjne należy złożyć osobiście w biurze ds. promocji i rekrutacji p. 101 lub p. 102 tj.: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00 oraz w soboty w godz. 8:00-16:00.
Dokumenty rekrutacyjne można również przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Uprzejmie informujemy, że  Biuro ds. promocji i rekrutacji Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku dysponuje możliwością tłumaczenia on-line na język migowy rozmów z interesantami. Zapraszamy osoby niedosłyszące, głuche i głuchonieme.

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu: „Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku dostępna dla wszystkich”.

Jeśli nie masz możliwości osobistego złożenia dokumentów rekrutacyjnych w godzinach pracy biura ds. promocji i rekrutacji możesz wówczas zostawić swoje dokumenty w recepcji w holu głównym Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku (wejście od ulicy Subisława).
Do Twojej dyspozycji jesteśmy:
✅od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 19:00
✅w soboty w godzinach 16:00 – 19:00
✅w niedziele w godzinach 9:00 – 17:00
W kolejnym dniu roboczym skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy odbiór dokumentów.
 
Postaw na:
⭐️wysoką jakość kształcenia
⭐️profesjonalizm
⭐️doświadczenie
I wybierz studia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.
 
Serdecznie zapraszamy!
Scroll to Top