Kolejni młodzi goście w naszej uczelni. Tym razem odwiedziła nas 3 klasa o profilu biologiczno-chemicznym i klasa maturalna (o tym samym profilu) z XV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.
Dla młodzieży przygotowaliśmy jednocześnie dwa warsztaty – z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i z zakresu fizjoterapii. W pracowni kosmetologii pielęgnacyjnej na terenie siedziby WSZ w Gdańsku odbyły się ćwiczenia praktyczne o tematyce: prawidłowy demakijaż i zabiegi pielęgnacyjne, które poprowadziła mgr Paulina Choszcz.
Warsztat poprzedził wykład dr n. med. Anny Kamm na temat prawidłowej pielęgnacji skóry młodej, czyli garść wartościowej wiedzy dla każdego nastolatka.
Z kolei w Campusie B, w pracowni masażu i terapii manualnej, odbyły się warsztaty z drenaż limfatyczny w fizjoterapii onkologicznej – poprowadziła je mgr Adrianna Gnitecka. Spotkanie rozpoczął wykład mgr Bartosza Wilczyńskiego nt. ”Fizjoterapeuta – najlepszy zawód na świecie!”
Po zajęciach uczniowie zostali oprowadzeni po uczelni, poznali terminy i zasady rekrutacji, chętnie zadawali pytania o możliwości podjęcia studiów w naszej uczelni.  Serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie.

Scroll to Top