Warsztaty dla uczniów szkół średnich, 29 lutego 2024 r.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY MŁODZIEŻY ZA ZAANGAŻOWANIE I UDZIAŁ W WARSZTATACH!
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność gościć tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach. Atmosfera była niesamowita, a uczniowie, świadomi swoich zainteresowań, podzielili się na dwie grupy, aby w pełni skorzystać z oferty naszych warsztatów.
Warsztaty z zakresu fizjoterapii:
Dzięki wykładowi na temat roli masażu i automasażu w terapii i profilaktyce prozdrowotnej, uczestnicy mogli zdobyć wiedzę, która pomoże im zrozumieć tajniki zdrowia fizycznego. W praktycznych ćwiczeniach w pracowni fizjoterapii uczestnicy odkryli, jak wykonać prosty masaż, stosując różnorodne techniki i akcesoria. Warsztat poprowadziła mgr Aleksandra Moluszys – doświadczona fizjoterapeutka i wykładowca WSZ w Gdańsku.
 
Warsztaty z zakresu receptury kosmetycznej:
Podczas wykładu na temat różnych form kosmetycznych, produkcji i receptury kosmetycznej, uczestnicy otrzymali wgląd w świat pielęgnacji i urody.
Praktyczne ćwiczenia w pracowni chemii, prowadzone przez wybitną kosmetolog dr n. med. Paulinę Bastian, pozwoliły uczniom stworzyć własne ekologiczne kosmetyki: pomadkę ochronną do ust oraz krem do rąk z mocznikiem. 
Po zakończonych warsztatach Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia pozostałych pracowni specjalistycznych Naszej Uczelni.
Jeśli chcecie odkryć pasję do zdrowia oraz zdobyć cenne umiejętności, które otworzą przed Wami szerokie perspektywy zawodowe, serdecznie zapraszamy na nasze dni otwarte – pierwsze już 26 kwietnia!
Do zobaczenia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku!
Scroll to Top