Targi Edukacyjne 2024

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MATURZYSTÓW, UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH I WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA NA NASTĘPUJĄCYCH WYDARZENIACH:

  • XVI powiatowych targach „Nauka-Praca-Kariera”, które odbędą się 26 marca 2024 r. (wtorek) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach w godzinach 10:00-14:00,
  • XVI targach edukacyjnych uczelni wyższych, które odbędą się 27 marca 2024 r. (środa) w Zespole Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu w godzinach 11:00-13:00,
  • XIII Targach Edukacyjnych, które odbędą się 27 marca 2024 r. (środa) w w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku w godzinach 10:00-12:00,
  • XVI targach edukacyjnych „Przyszłość 2024”, które odbędą się 5 kwietnia 2024 r. (piątek) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytowie w godzinach 11:00-14:00.
  • VI nowodworskie targi pracy i edukacji, 19 kwietnia 2024 r. (piątek) w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim w godzinach 10:00-12:00.

XIII TARGI EDUKACYJNE W MALBORKU

Mieliśmy również niezwykłą przyjemność gościć jako wystawca na Targach Edukacyjnych w Malborku. 
To dla nas ogromna radość móc spotkać się z taką liczbą maturzystów i opowiedzieć Wam o studiach w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.
Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z Wami naszą pasją i zaangażowaniem w dziedzinie zdrowia. Wasze zainteresowanie i entuzjazm są dla nas ogromną motywacją! 💙
Jeżeli zainteresowała Was oferta kształcenia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas dni otwartych. 👐 To doskonała okazja, aby nas poznać i przekonać się dlaczego studia w WSZ to najlepszy wybór!
Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie i za miłe rozmowy, które mieliśmy okazję z Wami przeprowadzić. Już nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie. 🥰

XVI TARGI EDUKACYJNE UCZELNI WYŻSZYCH W GRUDZIĄDZU

Marzec to intensywny czas spotkań z tegorocznymi maturzystami. To także doskonały moment, aby wesprzeć maturzystów w podjęciu kluczowej decyzji dotyczącej ich dalszej ścieżki edukacyjnej.
Wczoraj Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku miała przyjemność zaprezentować swoją ofertę edukacyjną na targach edukacyjnych tym razem w Grudziądzu.✨✨✨ Zespoł Szkół Ekonomicznych w Grudziadzu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odwiedzili stoisko Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz poświęcili czas na rozmowę. Wasze zainteresowanie i zaangażowanie cieszy nas niezmiernie!
Drodzy Maturzyści, życzymy Wam powodzenia w dalszych przygotowaniach do egzaminu dojrzałości oraz w wyboru ścieżki edukacyjnej, która będzie odpowiadać Waszym zainteresowaniom i celom zawodowym!

XVI POWIATOWE TARGI "NAUKA-PRACA-KARIERA" W KARTUZACH

🎓 Drodzy Maturzyści! 🎓
👉Wczoraj mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w XVI Powiatowych Targach „Nauka – Praca – Kariera” Klasztorna w Kartuzach, które były okazją do osobistego spotkania z Wami i zaprezentowania oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
👉Targi edukacyjne to doskonała okazja dla Uczniów, a w szczególności tegorocznych Maturzystów , aby porozmawiać z pracownikami oraz studentami wybranej uczelni i poznać wszelkie aspekty związane z wyborem danego kierunku studiów.
👉My zawsze z niecierpliwością wyczekujemy takich wydarzeń, ponieważ są one dla nas fantastyczną okazją do bezpośredniego kontaktu z Wami – przyszłymi studentami.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się ponownie w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

TARGI EDUKACYJNE EDU DAY W LĘBORKU I SŁUPSKU

W środę, 21 lutego przedstawiciele naszej Uczelni spotkali się na TARGACH EDU DAY z młodzieżą szkół średnich z Lęborka, natomiast wczoraj, tj. 22 lutego, Słupska i okolic. Nasze stoisko na obu wydarzeniach cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a odwiedzający zadawali mnóstwo pytań dotyczących naszych kierunków studiów oraz zbliżającej się rekrutacji.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę, która towarzyszyła naszym spotkaniom. Wasze zainteresowanie i zaangażowanie naprawdę nas zainspirowało do dalszego rozwoju!

Wszystkim tegorocznym Maturzystom życzymy ogromnej wytrwałości w nauce oraz trzymamy kciuki za pomyślne wyniki na egzaminie dojrzałości.

Jeśli macie pytania dotyczące naszych kierunków studiów lub procesu rekrutacji, nie wahajcie się skontaktować z nami – rekrutacja@wsz.pl!
Powodzenia na egzaminach i do zobaczenia na naszych kampusach podczas Dni Otwartych! 📚🎓✨

FOTORELACJA Z LĘBORKA - 21 lutego 2024 r.

FOTORELACJA ZE SŁUPSKA - 22 lutego 2024 r.

Scroll to Top