Opinie

„Pragnę wyrazić moją opinię na temat podjętych przeze mnie studiów na kierunku Trychologia Kosmetologiczna z których jestem bardzo zadowolona. Pomimo okresu pandemii Uczelnia i szanowni wykładowcy dołożyli wszelkich starań, w granicach naszego bezpieczeństwa, abyśmy my studenci mogli posiąść nową wiedzę, ucząc się od najlepszych. Szczególnie cenię sobie wielogodzinne warsztaty na Uczelni,  podczas których mogłam nauczyć się szczegółowo pracy Trychologa od wyjątkowej Pani Trycholog Marioli Piotrowskiej. Ogrom wiedzy jaki został mi przekazany przez cały zespół wykładowców umożliwił mi wiarę i pewność w to, iż mogę stać się dobrym Trychologiem. Dziękuję serdecznie Uczelni za możliwość przekazania mi wiedzy na poziomie Uczelni Wyższej.”
 słuchaczka studiów podyplomowych trychologia kosmetologiczna

„Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i pozytywnie nastawiona do studentów. Szkoła kładzie duży nacisk na praktykę, przez co świetnie przygotowują do zawodu. Szczerze polecam”.
– źródło: portal trojmiasto.pl

„Szkoła dobrze przygotowuje do wejścia na rynek pracy. Wychodzisz z praktyczną wiedzą, a nie tylko notatkami w zeszycie. Bardzo ładne pracownie”.
– źródło: portal trojmiasto.pl

„Uczelnia skupiona jest na swoich kierunkach dotyczących zdrowia, dając przy tym możliwość rozwoju i wsparcie studentom. Poziom nauczania na wysokim poziomie, nie ma problemu z kontaktem z władzami uczelni. Jest sporo dodatkowych wydarzeń i konkursów. Jeśli prywatna uczelnia, to tylko wsz”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Studiuję fizjoterapię w WSZ i mogę powiedzieć, że to świetna uczelnia, która się rozwija i ma potencjał. Bardzo dobra kadra wykładowców”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Jestem studentką I roku kosmetologii stacjonarnej. Nauka w Wyższej Szkole Zdrowia to sama przyjemność. Wykładowcy oraz obsługa jest pomocna i sympatyczna 🙂 Polecam, jestem bardzo zadowolona”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Jestem studentką dietetyki i mogę polecić Wyższą Szkołę Zdrowia. Nauczenie na dobrym poziomie, zajęcia praktyczne również super. W tych czasach zajęcia on-line również spełniają swoją funkcję”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Dowiedziałam się o tej szkole jak przyjechali z prezentacją do nas do szkoły. Byłam też na dniach otwartych w wakacje, oglądaliśmy wtedy pracownie i całą szkołę. To mnie przekonało do studiowania kosmetologii i nie żałuję. Jest dużo praktyki, szkoła jest bardzo nowoczesna, cały czas coś tam się zmienia. Wykładowcy jak wszędzie jedni lepsi drudzy gorsi ale ogólnie bardziej na plus. Na magisterkę tez się tu wybieram i niezdecydowanym polecam”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Super uczelnia, na przyzwoitym poziomie, polecam! Fajna atmosfera, fajni ludzie”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Byłam na ostatnim evencie organizowanym przez uczelnie, wiosenne spotkania ze zdrowiem. Jeszcze bardziej przekonałam się, że dobrze wybrałam składając papiery na tę uczelnię. Od października idę na kosmetologię. Mogłam zobaczyć pracownie w jakich będę się uczyć, wszystko jest takie czyste, idealne dopracowane w każdym calu, pełno kosmetyków i sprzętów”.
-źródło: portal trojmiasto.pl

„Wspaniała Uczelnia, wykładowcy potrafią w prosty i jasny sposób przekazać nam swoją wiedzę. Wykładowcy są z nami na dobre i na złe, zawsze można liczyć na ich pomoc. Na tej uczelni nigdy nie jest nudno, zawsze panuje tam wspaniała atmosfera. Uczelnia świętuje wszystkie uroczystości wraz ze studentami i organizuje świetne konkursy, wydarzenia oraz kursy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam”.
-źródło: opinieouczelniach.pl

„Jestem bardzo zadowolona z wyboru studiów na kosmetologii, super ludzie i mega wykładowcy. Polecam uczelnię ludziom, którzy chcą dobrze nauczyć się zawodu”.
-źródło: opinieouczelniach.pl

„Uczelnia bardzo dobrze przygotowuje do zawodu. Podoba mi się, że jest duży nacisk na praktykę. Wykładowcy są mili i wyrozumiali. Moim zdaniem biura pracują bez większych zastrzeżeń. Ja jestem zadowolona z w wyboru tej szkoły i szczerze polecam”.
-źródło: opinieouczelniach.pl

„Jestem studentką kosmetologii. Od razu, na wstępie mogę powiedzieć, że polecam Wyższą Szkołę Zdrowia. W obecnej, pandemicznej sytuacji jest to jedna z niewielu uczelni, w której odbywają się zajęcia praktyczne, co jest ogromnym atutem. Oczywiście, wszystko odbywa się w ściśle określonych warunkach sanitarnych. Wykładowcy są bardzo profesjonalni. Przekazują nam wiedzę nie tylko podręcznikową, ale również udzielają rad, które są nam niezbędne w przyszłym zawodzie.  Na zajęciach panuje sympatyczna atmosfera. Sale ćwiczeniowe są bardzo dobrze wyposażone. Przy każdym wejściu stoją płyny do dezynfekcji, rękawiczki oraz maseczki. Muszę też wspomnieć o samej Pani Rektor Wyższej Szkoły Zdrowia, która zawsze jest uśmiechnięta, pyta nas, studentów o nasze samopoczucie oraz dba, aby zajęcia były urozmaicone”.
-źródło: google.pl

„Jestem studentką fizjoterapii na WSZ. Ta uczelnia była moim pierwszym wyborem i pójście na tę a nie inną uczelnie było jedną z lepszych decyzji. Bardzo polecam tą uczelnię nie dość, że świetnie wyszkolona kadra, to sprzęt na tej uczelni też jest na bardzo wysokim poziomie. Wiedza przekazywana przez specjalistów jest bardzo często wiedzą ściśle praktyczną. Polecam każdemu”.
-źródło: google.pl

„Uczelnia w bardzo dobrym stopniu spełnia moje oczekiwania, jestem aktualnie na 3 roku fizjoterapii i szczerze polecam tę uczelnię. Wykładowcy prowadzą swoje wykłady w miłej atmosferze, natomiast ćwiczeniowcy na każdych zajęciach w sposób praktyczny przekazują nam swoje doświadczenia w pracy z pacjentami”.
-źródło: google.pl

„Uczelnia ma w swojej ofercie wiele ciekawych kierunków oraz profesjonalną i kompetentną kadrę co bardzo cenię, serdecznie polecam każdemu wybrać WSZ w Gdańsku!
-źródło: google.pl

 „Super uczelnia! Bardzo dobrze wyposażona i świetni wykładowcy. Dzięki tej uczelni z pasją poznaje nowe zagadnienia w zakresie fizjoterapii”.
-źródło: google.pl

„Jestem na studiach Fizjoterapii i szczerze polecam uczelnię, wykłady są obfite w wiedzę, natomiast ćwiczeniowcy dokładnie pokazują nam i tłumaczą techniki np. terapii manualnej, które są oparte również na ich doświadczeniu w pracy z pacjentami. Uczelnia posiada także nowy sprzęt do zabiegów z dziedziny fizykoterapii więc możemy realnie zobaczyć jak dany pacjent czuje się podczas wykonywanych zabiegów. Polecam uczelnię”.
-źródło: uczelnie.pl

Ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyboru. uczelnia otwarta na potrzeby studentów, świetna organizacja i dobrze wyposażone pracownie. Uwielbiam zajęcia praktyczne!!! 🙂 Super kadra, bardzo pomocna, w pełni wykorzystuje czas na zajęciach. WSZ organizuje dużo ciekawych wydarzeń na uczelni, konferencje, konkursy, szkolenia, kursy naprawdę Polecam”.
-źródło: uczelnie.pl

Scroll to Top