SIŁA KobieTY - profilaktyka chorób nowotworowych

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękujemy za udziału w uroczystym otwarciu wernisażu, który odbył się w dniu 24 października w siedzibie Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku przy ul. Pelplińskiej 7.
Wystawa pod hasłem „SIŁA KOBIETY” to projekt profilaktyczno-artystyczny, promujący działania mające na celu zapobieganie nowotworom kobiecym. Bohaterkami akcji są silne, odważne i wytrwałe kobiety, które w swoim życiu zmagały się z chorobą nowotworową. Ekspozycja zdjęć organizowana jest cyklicznie, w październiku – miesiącu uznawanym jako Miesiąc Świadomości Raka Piersi. 
 
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako organizacja aktywnie działająca na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia, chętnie angażuje się w wydarzenia mające na celu szerzenie wiedzy w tym zakresie. Wydarzenie będzie również okazją do wysłuchania opowieści niezwykłych kobiet, które każdego dnia wspierają i inspirują inne kobiety do walki o własne życie.
Wierzymy, że siła bohaterek wystawy i zaproszonych Gości zachęci każdą z NAS do regularnych badań, które są podstawą wczesnego wykrywania nowotworu.
Galeria zdjęć z wydarzenia już wkrótce.
Emocje po wczorajszym wieczorze jeszcze nie opadły… A wszystko to za sprawą uroczystego otwarcia wystawy Siła KobieTY połączonej z prelekcjami ekspertów, którzy przybliżyli uczestnikom role profilaktyki w chorobach nowotworowych.
Wśród zaproszonych Gości pojawili się przedstawiciele fundacji, szpitali i placówek, którzy na co dzień maja do czynienia z kobietami dotkniętymi chorobą onkologiczną.
Serdecznie dziękujemy za udział:
💟Hanna Zych-Cisoń – (Wicemarszałek, członek zarządu województwa pomorskiego)
💟Fundacja PoMoc
Scroll to Top