Dni Otwarte 2022

Szanowni Kandydaci,
dziękujemy za udział w DNIACH OTWARTYCH Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. W bieżącym roku spotkania odbyły się w następujących terminach:

  • 29 kwietnia
  • 27 maja
  • 5-8 lipca
  • 23-24 sierpnia
  • 9-10 września

Wszystkie zainteresowane osoby miały możliwość bliższego przyjrzenia się jak wygląda nauka w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Podczas odwiedzin mieli okazję zwiedzenia nowoczesnych pracowni specjalistycznych, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Ponadto udzielaliśmy informacji dotyczące rekrutacji na studia. Była to również okazja do spotkania ze studentami kierunków dietetyka, fizjoterapia
i kosmetologia, a także z przewodniczącym Samorządu Studenckiego. Tradycyjnie już zorganizowaliśmy w czasie Dni Otwartych KOŁO FORTUNY z atrakcyjnymi nagrodami. Ale to nie wszystko – na odwiedzających czekała moc atrakcji i niespodzianek! 

9-10 września ostatnia edycja Dni Otwartych dobiegła końca.
Nasi Studenci pokazali Wam wszystkie zakamarki Uczelni, wyczerpująco opowiedzieli na Wasze pytania oraz dostarczyli atrakcji podczas pokazu makijażu czy wykonywaniu peelingu dłoni . Wszystkim odwiedzającym dziękujemy! Przypominamy również, że nasza Uczelnia cały czas jest dla Was otwarta, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem ds. promocji i rekrutacji (pokój 101 i 102).

23-24 sierpnia odbyły się kolejne pełne wrażeń i wspaniałych spotkań dni otwarte Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Serdecznie dziękujemy za życzliwe spotkania i chęć przybycia.

Spotkania ze studentami, wykładowcami, konsultacje dietetyczne, w tym analiza składu ciała, pokaz fizjoterapeutyczny, zwiedzanie pracowni specjalistycznych, masaż dłoni oraz badanie poziomu nawilżenia naskórka to wszystko czego doświadczyli cudowni kandydaci na studia odwiedzając mury naszej uczelni. Mamy nadzieję, że ta wizyta , przekonała Was, że studia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku to najlepszy wybór.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas Dni Otwartych 5-8 lipca 2022 r. To były 4 intensywne dni w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Było sporo okazji do spotkań ze studentami kierunków dietetyka, fizjoterapia i kosmetologia, a także z Samorządem Studentów na czele z przewodniczącym.

⭐️Studentki kierunku Kosmetologia wykonały pokazy makijażu o tematyce festiwalowej, a także zabiegi kosmetologiczne, w tym: peeling dłoni połączony z masażem dłoni, a także badaniem poziomu nawilżenia skóry przed i po zabiegu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tematyka DIY wykonywania własnych naturalnych kosmetyków do pielęgnacji.

⭐️Studenci kierunku Fizjoterapii przeprowadzili indywidualne konsultacje i masaże. Przewodniczący Samorządu Studenckiego przeprowadził quiz z wiedzy o zdrowiu, a także prezentował czego studenci uczą się na zajęciach – m.in. naukę jazdy na wózkach inwalidzkich.

⭐️Dla osób zainteresowanych kierunkiem Dietetyka zorganizowaliśmy warsztat z analizy napojów energetycznych – analizy sensorycznej. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, na czym polega analiza sensoryczna żywności i dlaczego jest tak ważna w kreowaniu jakości produktów. Oceniali stopień lubienia napojów energetyzujących i poznali ciekawostki na temat tych napojów. 

29 kwietnia i 27 maja odbyły się Dni Otwarte Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Tradycyjnie mury Naszej Uczelni odwiedziło grono tegorocznych maturzystów, którzy już wkrótce staną przed wyborem przyszłego kierunku studiów. Kandydaci, którzy odwiedzili nas tego dnia mieli możliwość zwiedzenia pracowni specjalistycznych Uczelni, uzyskania informacji na temat rekrutacji oraz oferty kształcenia, a także zakręcenia kołem fortuny i zdobycia naszych wyjątkowych gadżetów. 
Dodatkową atrakcją dla odwiedzających w pierwszym dniu była możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji trychologicznych , które przeprowadziła Pani Claudia Musiał – ekspertka z zakresu trychologii oraz kosmetologii, autorka książki „Trychologia kosmetologiczna i lekarska”, a także wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Mamy nadzieję, że wizyta w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku utwierdziła Was w przekonaniu, że studia w WSZ to najlepszy wybór. 

O uczelni…

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to uczelnia, która od lat identyfikowana jest jako organizacja o silnej i stabilnej pozycji na mapie trójmiejskich oraz pomorskich Szkół Wyższych. Dumą, a jednocześnie cechą charakterystyczną uczelni jest niewątpliwie jej innowacyjność w wielu aspektach. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako pierwsza niepubliczna uczelnia na Pomorzu wprowadziła do oferty kierunek medyczny fizjoterapia, który jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy. Jesteśmy również liderem w kształceniu ekspertów z zakresu kosmetologii oraz jedyną niepubliczną uczelnią na tym obszarze, która kształci studentów kierunku dietetyka na poziomie studiów magisterskich. Innowacyjność uczelni odzwierciedla się także w architekturze budynku. Niezwykła konstrukcja od lat wzbudza zainteresowanie i zachwyt wśród otoczenia.  Nowoczesność Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, przejawia się nie tylko w budynku, ale także wyposażeniu jakim dysponujemy. Studenci WSZ trenują swoje umiejętności w oparciu o wysoko zaawansowany technologicznie sprzęt oraz najlepszej jakości, profesjonalne kosmetyki. Bogate wyposażenie własnych pracowni specjalistycznych jest z pewnością powodem do dumy, a jednocześnie powodem, dla którego uczelnia corocznie wybierana jest przez liczne grono nowych studentów. Innowacyjność to także nieustanny rozwój. Każdego roku oferta studiów zostaje wzbogacona o nowe kierunki kształcenia zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku pracy.

Kluczowym aspektem w realizacji programu studiów jest dla nas praktyka. Do tej części nauki przywiązujemy szczególną wagę, jako niezbędny element w przyszłej pracy dietetyka, kosmetologa  fizjoterapeuty oraz specjalisty zdrowia publicznego. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że absolwenci opuszczając mury naszej uczelni będą godnie i z pełnym profesjonalizmem kontynuować  swoją karierę zawodową i nieść pomoc innym.  Nowoczesne i bogate zaplecze do praktycznej nauki modułów oraz szeroka baza placówek nie tylko na terenie całego kraju, ale także za granicą sprawia, że studenci mogą realizować program studiów na najwyższym poziomie. Przez cały okres studiów studenci wszystkich kierunków realizują bogaty i zróżnicowany program praktyk podczas, którego poznają różne aspekty pracy. Liczne współprace z renomowanymi placówkami medycznymi oraz prestiżowymi gabinetami dietetycznymi, fizjoterapeutyczni i kosmetologicznymi umożliwiają studentom zdobywanie wiedzy od najlepszych ekspertów w tych dziedzinach. Ponadto studenci kierunku fizjoterapia uczęszczają na zajęcia kliniczne realizowane w szpitalach dzięki czemu już na etapie studiów mają możliwość realnego kontaktu z pacjentem i poznania specyfiki przyszłego zawodu. Pozytywne opinie współpracujących z nami placówek na temat studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, którzy uczęszczają na praktyki i zajęcia kliniczne są dla nas najcenniejszą rekomendacją i motywacją do dalszego działania. Wartym uwagi projektem jest także Akademickie Centrum Zdrowia. To inicjatywa mająca na celu podniesienie kompetencji studentów Wyższej Szkoły Zdrowia. W ramach Akademickiego Centrum Zdrowia organizowany jest cykl bezpłatnych szkoleń z obsługi urządzeń hi-tech, wizyt studyjnych u potencjalnych pracodawców oraz z . Poprzez udział w projekcie studenci mają szanse uzyskać pierwsze doświadczenie zawodowe, a także zdobyć certyfikat, który wzbogaci przyszłe CV. Studenci zainteresowani przyłączeniem do Akademickiego Centrum Zdrowia zyskują możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności pod okiem wykwalifikowanych ekspertów.

Niezmiennie od wielu lat przewagę konkurencyjną uczelni stanowi wysoka jakość kształcenia, którą zapewnia m. in.  kadra dydaktyczna Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Ze względu na praktyczny profil kształcenia wielu nauczycieli akademickich, wykładowców to uznani specjaliści
i eksperci, w tym lekarze, praktycy, konsultanci z zakresu nauk o zdrowiu o  znaczącym  dorobku  praktycznym posiadający liczne certyfikaty potwierdzające zdobycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć dydaktycznych, w zdecydowanej  większości z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Niewątpliwie największą siłę Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku stanowi jej doświadczenie. Ponad 22 lata obecności na rynku trójmiejskich szkół wyższych to gwarancja jakości i niezawodności
w każdym aspekcie. Lata doświadczenia pozwoliły na uzyskane stabilnej pozycji opartej na wiedzy, doskonałej organizacji, a także umiejętności reakcji na zmiany zachodzące w otoczeniu. Siłę uczelni stanowi także wybitna kadra dydaktyczna złożona z zespołu lekarzy, praktyków i ekspertów z zakresu nauk o zdrowiu. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu studenci Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku wkraczają na rynek pracy wyposażeni w kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej, przez co również stanowią najlepszą wizytówkę uczelni i rekomendację dla przyszłych kandydatów.

Nie zwlekaj – przyjdź na Uczelnię w trakcie DNI OTWARTYCH, złóż dokumenty rekrutacyjne i dołącz do grona studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku! O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Scroll to Top