Wieczorek z ekspertem – psychoterapeutką Anną Piekarą

DZIĘKUJEMY ZA PRZEMIŁY WIECZÓR....
Serdecznie zapraszamy na wieczorek z ekspertem w naszej Uczelni już w najbliższy piątek 12 kwietnia.
Czy możemy się różnić, czy musimy być tacy sami? To jedno z pytań, na które odpowiemy podczas nadchodzącego wieczorku z ekspertem. Tematem spotkania będzie: Miłość, związek – para w gabinecie psychoterapeuty.
Spotkanie o miłości i związkach, o tym co nas do siebie zbliża i od siebie oddala, co łączy, a co dzieli? Co i dlaczego dzieje się w parze, czyli koluzje i więź w relacji. O tym wszystkim, z czym zmaga się para w swoim związku i w terapii, opowie w żywym dialogu para psychoterapeutów – Anna Piekara i dr hab. Tomasz Lech, prof. WSZ.
Anna Piekara – psycholog, psychoterapeutka. W swojej pracy integruje podejście psychodynamiczne z MBT (Mentalization Based Treatment – psychoterapia oparta na mentalizacji) i EFT (Emotional Focused Therapy – psychoterapia skoncentrowana na emocjach). Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych. Pracuje także z parami w nurcie EFT dla par. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii
dr hab. Tomasz Lech, prof. WSZ – Pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnościami, Koordynator kierunku psychologia.
Data: 12 kwietnia, godz. 17:00
Miejsce: sala 110, WSZ w Gdańsku
Przyjdźcie, posłuchajcie i porozmawiajcie z nami na temat relacji między partnerami oraz tego, jak możemy budować zdrowe i satysfakcjonujące związki.
Chcesz wziąć udział w spotkaniu? 
Napisz do nas na: promocja@wsz.pl, aby zarezerwować sobie miejsce podczas wydarzenia.
Zapraszamy serdecznie!
 
Scroll to Top