URUCHAMIAMY I SEMESTR PODOLOGII! ZAPISZ SIĘ!

Z radością informujemy o uruchomieniu I semestru studiów podyplomowych na kierunku PODOLOGIA o semestru letniego r.akad.2023/2024. Pierwsze zajęcia już w marcu. Zapraszamy do rekrutacji.

Co możesz zyskać, podejmując studia podyplomowe na kierunku podologia?
🔹 Natychmiastowy start: Nasze studia podyplomowe rozpoczynają się już od marca! To doskonała okazja, aby natychmiast rozpocząć swoją przygodę z podologią i zdobyć cenne umiejętności.
🔹 Zdobycie nowych umiejętności: Podologia to dziedzina, która nie tylko fascynuje, ale także otwiera wiele możliwości zawodowych. Z naszym programem nauczania będziesz miał możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu diagnostyki i terapii schorzeń stóp, co pozwoli Ci rozwinąć się w swojej karierze zawodowej.
🔹 Wsparcie ekspertów: Nasz zespół składa się z doświadczonych wykładowców i specjalistów z branży, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.
🔹 Perspektywy zawodowe: Branża podologiczna dynamicznie rozwija się na całym świecie, co oznacza, że posiadając kwalifikacje w tej dziedzinie, będziesz miał szerokie możliwości zatrudnienia i rozwoju kariery.
🔹 Nowe znajomości: Studia podyplomowe na kierunku podologia to nie tylko nauka, to także możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Szczegółowych informacji o rekrutacji na studia podyplomowe i przebiegu studiów udziela:
Biuro ds. studiów podyplomowych (p.103)

tel. 58 769 08 05
e-mail: studia.podyplomowe@wsz.pl

Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top