PRACOWNIA WIZAŻU – Wielkie otwarcie

Z wielką radością informujemy, że 7 marca 2019 r. (czwartek) odbyło się wielkie otwarcie nowoczesnej PRACOWNI WIZAŻU.
Dzień ten obfitował w wiele atrakcji. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i szampańskiej atmosfery.

Patronat nad pracownią objęła marka INGLOT.

Nie obyło się od licznych podziękowań, a także niespodzianki od Samorządu Studenckiego WSZ dla Pana Kanclerza.

PROGRAM WYDARZENIA
12:00 – 14:00
Stoiska konsultacyjne marki INGLOT z poradami dotyczącymi trendów stosowanych w wizażu. Na stoiskach można również było skorzystać z bezpłatnego makijażu.

12:00
Tym razem nie za kulisami tylko na oczach zaproszonych gości, studentów….
Wśród wielu atrakcji można było obejrzeć pokaz profesjonalnego MAKIJAŻU SCENICZNEGO zaprezentowany przez Panią JAGODĘ PIKIEWICZ – znaną i cenioną artystkę wizażu, charakteryzatorkę, fryzjerkę i perukarkę.
Pani Jagoda od 1980 roku nieprzerwanie związana z Teatrem Miejskim w Gdyni. Od 50 lat w zawodzie. W filmie, operze, teatrze dramatycznym. Jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych charakteryzatorek teatralnych w Polsce. Zdobyta przez doświadczenie więcej niż encyklopedyczna i plastyczna wiedza o ludzkich twarzach i ciałach jest jej orężem. To ona nadaje aktorom, ich twarzom i sylwetkom cechy granych przez nich bohaterów.

13:00
UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI WIZAŻU poprowadziła Pani MONIKA BABICKA, aktorka Teatru Miejskiego w Gdyni, absolwentka naszej uczelni, kierunku kosmetologia. Oficjalnego rozwiązania wstęgi dokonał prof. dr hab. MARCIN GERYK.

13:30
Profesjonalny pokaz makijażu Red carpet dr n. med. Doroty Sołdackiej, znakomitego eksperta, wizażystki, wykładowcy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Z tej okazji ogłoszony był  KONKURS z atrakcyjnymi nagrodami.
Do wygrania były zaproszenia na wielkie otwarcie pracowni wizażu wraz z poczęstunkiem oraz udział w pokazie makijażu Red carpet dr n. med. Doroty Sołdackiej, a także karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów SEPHORA.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i przemiłą atmosferę.

Reportaż z wydarzenia dostępny na naszym Facebooku.

Scroll to Top