Porozmawiajmy o zdrowiu – spotkania w ekspertami

Drodzy Maturzyści i Studenci,
jesienią 2022 r. wystartowaliśmy z kolejnym projektem stworzonym z myślą o Was – Porozmawiajmy o zdrowiu – spotkania z ekspertami.

Nasza propozycja to cykl wykładów, webinarów i warsztatów – wydarzenia online i stacjonarne o tematyce profilaktyki prozdrowotnej, promocji zdrowia i aktywnego stylu życia. Spotkania kierujemy przede wszystkim do Maturzystów, Studentów, którzy pragną zgłębić swoją wiedzę i rozwinąć zainteresowania. Nasze spotkania to także niepowtarzalna możliwość zadania pytania naszemu ekspertowi!

Nie zapominamy jednak, że egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami… dlatego podczas webinariów powtórzymy również materiał z przedmiotów maturalnych takich jak chemia, biologia i język angielski.  Nie zastanawiaj się – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia wysoko wykwalifikowanych wykładowców, ekspertów i specjalistów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Harmonogram poszczególnych wydarzeń, jest na bieżąco aktualizowany. Serdecznie zachęcamy do śledzenia poniższej tabeli, w której będą pojawiały się nowe tematy.

Zarejestruj się indywidualnie na wybrane wydarzenie lub poinformuj nauczyciela lub doradcę zawodowego w swojej szkole i wspólnie z całą klasą weź udział w warsztatach stacjonarnych lub wykładach online
Zgłoszenia grup zorganizowanych prosimy kierować na maila: rekrutacja@wsz.pl

Dodatkowo dla poszczególnych klas organizujemy, także warsztaty tematyczne. Więcej na stronie. 

Udział w projekcie jest bezpłatny.  Zapisy odbywają się na podstawie rejestracji i kolejności zgłoszeń.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
mail: rekrutacja@wsz.pl
tel. 58 769 08 00/01/02/03/04

Scroll to Top