MOVEMBER – #TAKdlaJAJ

W tym roku obchody „Jesiennych Spotkań ze Zdrowiem” zostały połączone z uroczystym otwarciem wernisażu pod hasłem #TAK dlaJAJ. Wystawę uroczyście otworzył dr hab. Marcin Geryk, prof. UJ – założyciel i kanclerz Uczelni.  TakdlaJAJ to projekt profilaktyczno-artystyczny, promujący działania mające na celu zapobieganie nowotworom mężczyzn.
Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy na poziomie 0 do 6 GRUDNIA 2023 r.

Bohaterami akcji są mężczyźni – sportowcy z Pomorza, którzy biorąc udział w sesji zdjęciowej podkreślają wagę badań profilaktycznych. Ekspozycja zdjęć organizowana jest cyklicznie, w listopadzie miesiącu uznawanym jako Miesiąc Świadomości Męskich Nowotworów.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako uczelnia aktywnie działająca na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia, chętnie angażuje się w wydarzenia mające na celu szerzenie wiedzy w tym zakresie. 

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jest partnerem tej akcji.
Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Wydarzenie będzie również okazją do nauki samobadania jąder oraz rozmowy o profilaktyce nowotworowej dzięki obecności Fundacji Gdyński Most Nadziei – inicjator Kampanii Społecznej Odważni Wygrywają.

Wierzymy, że siła bohaterów wystawy i zaproszonych Gości zachęci każdego z mężczyznę do regularnych badań, które są podstawą wczesnego wykrywania nowotworu.

Scroll to Top