MOC kobiety w chorobie

🌟 Niezwykłe wydarzenie już niedługo w Wyższej Szkole Zdrowia! 🌟
Już 7 grudnia o godz. 18.00 do sali 315 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie organizowane przez koło naukowe DermoLab pod hasałem – MOC Kobiety w chorobie.
Gościem spotkania będzie Pani Ewa Majkowska, prezes Fundacji PoMoc, która poprowadzi dyskusję na temat niezwykłej ważności opieki i wsparcia dla kobiet dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Temat pielęgnacji kobiet w trakcie choroby to zagadnienie niezwykle istotne, lecz często pomijane. Dlaczego tak się dzieje? Czy istnieje brak zainteresowania rozwijaniem tej części kosmetologii? To tylko niektóre z pytań, na które spróbujemy znaleźć odpowiedzi.
Ponadto, w ramach dyskusji poruszymy kwestię prehabilitacji – jak ważne jest przygotowanie organizmu do leczenia oraz jakie korzyści niesie dla pacjentek.

Pani Ewa Majkowska, mająca na koncie 8 lat wsparcia kobiet w kryzysie zdrowia, będzie dzielić się swoim niezwykłym doświadczeniem. Przez ponad 30 lat aktywnie działając i wspierając chorych oraz ich rodziny, zdobyła wiedzę pracując m.in. w Puckim Szpitalu, Puckim Hospicjum i Fundacji DKMS.Przyświeca jej motto życiowe: „Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, latać możemy tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka”.

To wydarzenie stanowi unikalną okazję do zgłębienia tematyki wsparcia dla kobiet w chorobie oraz do wzbogacenia swojej wiedzy na ten temat.

Nie przegap okazji! Dołącz do naszego spotkania 7 grudnia w Wyższej Szkole Zdrowia i razem z nami odkrywaj moc kobiet w ich niełatwej drodze do zdrowia i pełni życia.
Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top