Dni Otwarte

 13 września odbył się OSTATNI DZIEŃ OTWARTY w Wyższej Szkole Zdrowia, podczas którego nie zabrakło również wielu ciekawych atrakcji. Przyszli studenci mieli możliwość zbadać poziom nawilżenia skóry, wykonać bezpłatną analizę składu masy ciała, skorzystać z konsultacji dietetycznych oraz kosmetologicznych, spróbować zdrowych smoothie oraz koktajlów. Tradycyjnie zwiedzić uczelnię i jej specjalistyczne pracownie, a także zrelaksować się w specjalnie przygotowanej strefie odpoczynku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym roku podczas DNI OTWARTYCH.


23 sierpnia ponownie gościliśmy przyszłych studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Na odwiedzających tradycyjnie już czekały zdrowe przekąski, konkurs z nagrodami oraz wycieczka po pracowniach naszej Uczelni. Fotorelacja z tego wydarzenia już wkrótce na naszej stronie internetowej.


9 sierpnia odbył się kolejny DZIEŃ OTWARTY w Wyższej Szkole Zdrowia. Na odwiedzających jak zawsze czekało  wiele atrakcji.

Kandydaci mieli możliwość m.in:
zwiedzić pracownie uczelni
spróbować zdrowych przekąsek i orzeźwiającej lemoniady,
odpocząć w strefie relaksu,
wziąć udział w konkursie z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI.
wykonać bezpłatną analizę składu masy ciała oraz uzyskać profesjonalne porady żywieniowe od ekspertów dietetycznych z FIT KLUB.????‍????????
???? A także ZŁOŻYĆ DOKUMENTY REKRUTACYJNE!

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za przybycie 🙂


4 lipca ogłoszone zostały wyniki egzaminów maturalnych tegorocznych absolwentów szkół średnich. Tego dnia zorganizowany został również Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. W dniu rozdania świadectw dojrzałości, odwiedziło nas w grono przyszłych studentów, zainteresowanych poznaniem Uczelni.
Na odwiedzających, poza możliwością złożenia dokumentów rekrutacyjnych, czekały liczne atrakcje:
możliwość przetestowania naturalnych kosmetyków przygotowywanych przez studentki kosmetologii,
zwiedzanie pracowni Uczelni,
możliwość konsultacji z wykładowcami Wyższej Szkoły Zdrowia,
konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w Dniu Otwartym obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyszli studenci mieli możliwość bliższego poznania Uczelni i uzyskania informacji dotyczących rozpoczęcia studiów. Ponadto na odwiedzających czekały drobne upominki , orzeźwiająca lemoniada i zdrowe przekąski. Kandydaci mieli także możliwość odpoczynku w specjalnie przygotowanej strefie relaksu. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się KONKURS z atrakcyjnymi NAGRODAMI, którego wyniki zostaną ogłoszone na Facebooku we wtorek 17 września.

Wszystkich, którym nie udało się odwiedzić nas 4 lipca, zapraszamy do udziału w kolejnych dniach otwartych:

✨23 sierpnia
✨13 września
.

Kandydatom, którzy towarzyszyli nam podczas Dnia Otwartego, dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że wizyta na naszej Uczelni upewniła Was w wyborze najlepszego miejsca do kontynuowania nauki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły naszą uczelnię 14 czerwca (piątek) podczas pierwszego Dnia Otwartego Wyższej Szkoły Zdrowia i skorzystały z atrakcji, które przygotowaliśmy.

Scroll to Top