Powracamy do Was z ubiegłorocznym cyklem spotkań Health&Beauty – Kobiety Biznesu. Wieczór ekspercki w WSZ.
Do udziału w wydarzeniu zapraszane są niezwykłe kobiety, które odniosły sukces w branży Health&Beauty, a dziś są inspiracją dla młodszych pokoleń i przykładem, że płeć piękna nie oznacza płci słabszej.

„Kosmetologia holistyczna jako czynnik zdrowia i szczęścia współczesnej kobiety”

W blasku świec i akompaniamencie indyjskich utworów, wysłuchaliśmy opowieści o niezwykłych podróżach, kulturze, inspirujących kobietach i ich pielęgnacyjnych rytuałach. W świat „kosmetologii hoslitycznej” i tajemnic ajurwedy wprowadziła nas prof. nadzw. dr hab. Dorota Kamińska-Jones – specjalistka w zakresie kultury indyjskiej, certyfikowana w Indiach kosmetolożka ajurwedyjska, certyfikowana w Wielkiej Brytanii trenerka Jogi Twarzy, specjalistka od holistycznych i integracyjnych terapii twarzy, autorka publikacji naukowych z tej dziedziny, a także praktykująca kosmetolożka. Spotkanie zgromadziło w murach Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, grono zainteresowanych tą tematyką kobiet. Wspólne świętowanie Dnia Kobiet zakończyło się słodkim poczęstunkiem i inspirującymi rozmowami z naszym Gościem.
Serdecznie dziękujemy za udział.

Prof. nadzw. dr hab. Dorota Kamińska-Jones – specjalistka w zakresie kultury indyjskiej, kosmetolożka, certyfikowana w Indiach kosmetolożka ajurwedyjska, certyfikowana w Wielkiej Brytanii trenerka Jogi Twarzy, specjalistka od holistycznych i integracyjnych terapii twarzy, autorka publikacji naukowych z tej dziedziny, a także praktykująca kosmetolożka.

Scroll to Top