VII Jesienne Spotkania ze Zdrowiem
9 listopada 2022 r. 

 

 

 Za nami nami kolejna odsłona wydarzenia poświęconego tematyce zdrowia. Hasłem przewodnim nadchodzącego wydarzenia była „Fizjoprofilaktyka”.

Fizjoprofilaktyka to nic innego jak działania fizjoterapeutyczne, których celem jest  zapobieganie skutkom nieprawidłowego stylu życia lub procesom chorobowym. Pragniemy uświadamiać, że fizjoprofilaktyka to między innymi edukacja zdrowotna i promocja aktywności fizycznej. Jako uczelnia kształcąca specjalistów z zakresu nauk o zdrowiu pragniemy pogłębiać wiedzę i świadomość w zakresie profilaktyki wśród studentów, absolwentów, interesariuszy zewnętrznych uczelni jak i społeczności lokalnej i mieszkańców Pomorza.

PROGRAM WYDARZENIA:
PRELEKCJE – audytorium, s. 100.

10:00 Powitanie uczestników.
10:10 Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska – kim jesteśmy, co planujemy?, Paweł Adamkiewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
10:30 Fizjoprofilaktyka-programy zdrowotne tworzone przez fizjoterapeutów, Marta Podhorecka, członkini Zarządu Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
10:50 Fizjoterapia dla zdrowia w pracy fizjoprofilaktyka chorób zawodowych, Dalia Woźnica, prezes oddziału pomorskiego SFP.

WARSZTATY – s. 015. – ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT!
11:30-12:30 Jak zachować zdrowy kręgosłup w pracy fizjoterapeuty?, Mirosław Młyński, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, członek Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
Zarejestruj się!
12:30-13:00 Bezpieczeństwo wykonywania zawodu fizjoterapeuty na rynku medycznym po ukończeniu studiów, Paweł Adamkiewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
Zarejestruj się!

Podczas 🍂VII Jesiennych Spotkań ze Zdrowiem🍂 gościć będziemy ambasadorki Fundacja Wsparcie na Starcie – zdrowe piersi, które doradzą Wam w jaki sposób prawidłowo dbać o piersi poprzez wyrobienie zdrowych nawyków. 
Wydarzenie będzie również okazją do spotkania z profesjonalną brafitterką, która doradzi Wam jak prawidłowo dobrać biustonosz, aby nie tylko dobrze wyglądał, ale także zapewniał odpowiednie ułożenie naszych piersi. 

Konsultacje ze specjalistką za zakresu brafitting odbędą się 9 listopada od godziny 11:00 w sali 114.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć również sekcja wystawców otwarta dla wszystkich odwiedzających, w tym następujące stoiska:

  • Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska,
  • Physiotherapy Review.

 

Patronat medialny:


 

Dla uczestników wydarzenie ma charakter BEZPŁATNY.
Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top