Szanowne Studentki – Szanowni Studenci,
tak jak zapowiadaliśmy, rozpoczęliśmy nowy projekt przeznaczony dla Studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku „ Spotkania z dietetyką”. 🍎🥦 
Pierwszym gościem wydarzenia, które odbyło się 7 listopada br. była Pani Klara Głaz, która wprowadziła nas w świat suplementów diety podczas wykładu pt. „ Czy dieta nam wystarcza? – Rola naukowo udokumentowanych suplementów diety we wspieraniu zdrowia”

Czego dowiedzieliśmy się podczas spotkania? 
Sposób odżywiania się ma istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, musimy jednak pamiętać, że wartość żywności, którą spożywamy, zmienia się. Nawet najbardziej odżywcze diety nie zawsze są w stanie zapewnić nam wszystkich niezbędnych mikroelementów. Na jakie związki powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? W jakich sytuacjach warto rozważyć suplementację? W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku suplementów diety warto mieć wiedzę, która pozwoli nam wybierać najlepsze źródła minerałów i witamin, które wesprą nasze zdrowie.

Klara Głaz – Dyplomowany dietetyk. Kierownik szkoleń Pharma Nord. Prowadzi szkolenia edukacyjne dla lekarzy, terapeutów, farmaceutów oraz pacjentów, z zakresu wpływu składników odżywczych na zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem selenu, a także bezpieczeństwa suplementów diety.
Uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach.
Dodatkowo wśród uczestników wylosowaliśmy 3 osoby, które otrzymały zestaw upominkowy od firmy Pharma Nord.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z naszego nowego cyklu! 

Scroll to Top