Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia
Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia - rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite
magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji
studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia
w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia
- rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych
programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia
w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Rekomendacje

Poniżej przedstawiamy  rekomendacje studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Doceniamy zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie a jednocześnie cieszymy się z pozytywnych opinii jakie od Państwa otrzymujemy.

Chciałbyś/abyś aby Twoja rekomendacja została opublikowana na naszej stronie?
Napisz do nas wiadomość: rekrutacja@wsz.pl

⭐️⭐️REKOMENDACJE ⭐️⭐️

„Dziś, jako absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, chciałabym bardzo serdecznie zachęcić wszystkich do studiowania na tej uczelni. Szczególnie osoby, które chcą rozwijać swoje pasje i uczyć się od najlepszych wykładowców, którzy mają wielką wiedzę i potencjał i są bardzo uznawani wśród innych osób w środowisku zawodowym. Dzięki projektowi, który organizowany był przez naszą uczelnię i współfinansowany przez Unię Europejską, osiągnęłam kwalifikacje i czuję się pełnowartościowym kosmetologiem, który jest gotowy na podbój rynku pracy. Na pewno nie jest to koniec mojej przygody z Wyższą Szkołą Zdrowia, ze względu na to, jak dużą wiedzę można tu zdobyć. Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażone pracownie oraz duży zasób kosmetyków. Jestem zdecydowana kontynuować tutaj studia na drugim stopniu”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

Współpraca z dobrym fizjoterapeutą i dietetykiem jest kluczowa przy rehabilitacji naszych podopiecznych. Są to specjalności, które mogą się przydać każdemu, a dla osób z niepełnosprawnościami są kluczowe do normalnego funkcjonowania. By być dobrym w swoim fachu, nie wystarczy wiedza książkowa. Konieczne są liczne ćwiczenia praktyczne, a te oferuje Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Polecam kształcenie się w tych kierunkach i zachęcam do wspólnego pomagania potrzebującym.”  – Lechosław Dzierżak, Prezes Stowarzyszenia KrewAktywni 

„Jestem absolwentką kosmetologii. Kosmetologia jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się kierunkiem, w związku z czym stwarza nam – absolwentom możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Ponadto, oferta kształcenia uczelni, różnorodność przedmiotów i wkład wykładowców umożliwiają nam praktyczne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, które będziemy mogli z powodzeniem wykorzystywać w życiu zawodowym”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

“Było to dla mnie nowe doświadczanie nigdy nie pracowałem na kuchni. Poziom wiedzy i zarządzania kucharzami szefa kuchni był dla mnie imponujący, to on miał zimną głowę kiedy w jednym momencie trzeba było wydać około 30 posiłków prawie jednocześnie. Dużo rozmawialiśmy o problemach marnowania żywności w Polsce i na Świcie oraz o prawidłowym sposobie odżywiania wśród polskiego społeczeństwa. Nie spodziewałem się że w tak krótkim czasie będę mógł się tak wiele dowiedzieć, nauczyć i w praktyczny sposób wykorzystać. Naprawdę szczerze polecam i jeśli będę miał jeszcze praktyki w restauracji to na pewno tam wrócę.”
-Karol, student dietetyki, który odbył praktykę zawodową w Browarze Miejskim Sopot dzięki nawiązanej współpracy z Biurem Karier Uczelni.

„W Wyższej Szkole Zdrowia można uczyć się praktycznych kierunków. Szkoła jest zlokalizowana w fajnym miejscu i oferuje bardzo praktyczne kierunki studiów, takie jak dietetyka, fizjoterapia czy kosmetologia. Prowadzący kładą duży nacisk na praktyki i praktyczne podejście do zawodu. Wykładowcy są bardzo wyrozumiali. Polecamy i zapraszamy”. 
-Absolwentki kierunku kosmetologia

„Studiowało się bardzo przyjemnie. Można było połączyć życie prywatne i szkołę. Uzyskałyśmy bardzo dobre wyniki na zakończenie studiów i będziemy dalej kontynuować naukę w Wyższej Szkole Zdrowia na magisterce”.
-Absolwentki kierunku kosmetologia

„Bardzo polecam uczelnię WSZ w Gdańsku, ponieważ jest bardzo profesjonalna kadra, świetne zajęcia i bogato wyposażone sale praktyczne”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

Obserwuję i współpracuję z tą uczelnią od wielu lat i muszę powiedzieć jedno: jest to najbardziej zorganizowana szkoła w jakiej przyszło mi pracować. Panuje tutaj doskonała dyscyplina, zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Szkoła ma bardzo dobre programy do nauczania i dzięki tej dyscyplinie, te programy są fantastycznie realizowane.”  
-dr Aleksandra Orlikowska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

“Od wielu lat z wielką przyjemnością jestem częścią kadry dydaktycznej w Wyższej Szkole Zdrowia. Prowadzę przedmioty Podstawy Żywienia Człowieka, Żywienie Człowieka oraz Poradnictwo Dietetyczne. Jako wykładowca, który równocześnie jest praktykującym dietetykiem w całość zajęć wplatam opisy praktycznych przypadkowo pracy z pacjentami, edukuje w zakresie prowadzenia porad czy konstruowania smacznych i zdrowych jadłospisów. Serdecznie zachęcam do rozpoczęcia edukacji na WSZ uczelnia gwarantuje teorię i praktykę w jednym!”  – dr n. med. Paulina Borek-Trybała, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Cofnij

WSZ na Facebooku