Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia
Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia - rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite
magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji
studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia
w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia
- rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych
programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia
w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Rekomendacje

Poniżej przedstawiamy  rekomendacje studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Doceniamy zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie a jednocześnie cieszymy się z pozytywnych opinii jakie od Państwa otrzymujemy.

Chciałbyś/abyś aby Twoja rekomendacja została opublikowana na naszej stronie?
Napisz do nas wiadomość: rekrutacja@wsz.pl

⭐️⭐️REKOMENDACJE ⭐️⭐️

“Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to uczelnia z ponad 20 letnią tradycją kształcąca. Rekomenduję Państwu studia jako wieloletni nauczyciel akademicki oraz jako przedsiębiorca zatrudniający fizjoterapeutów w jednej z najlepszych klinik w Polsce. Studiując w Wyższej Szkole Zdrowia  zyskujecie Państwo  najnowszą wiedzę teoretyczną jak i również umiejętności praktyczne dające możliwość bycia najbardziej konkurencyjnym na rynku pracy oraz sposobność czerpania satysfakcji z wykonywanego zawodu fizjoterapeuty. Zapraszam Ciebie do studiowania na WSZ i do zobaczenia” dr n. med. Jarosław Hoffman, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

“W trakcie studiów w WSZ studenci pragnący w przyszłości wykonywać zawód fizjoterapeuty mają okazję uzyskać wiedzę od najlepszych specjalistów. Tu przede wszystkim pracuje grono praktyków z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca w zawodzie jest pasją i tym potrafią zarażać swoich studentów. Studenci kształcić się mogą w świetnie wyposażonych salach. Studiując w WSZ zdobywa się umiejętności pozwalające na kształtowanie, przywracanie i podtrzymywanie sprawności i wydolności osób w różnym wieku. Każdy student na pewno znajdzie w przyszłości swoje miejsce na rynku pracy.”
– dr Ewa Kucharska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Dziś, jako absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, chciałabym bardzo serdecznie zachęcić wszystkich do studiowania na tej uczelni. Szczególnie osoby, które chcą rozwijać swoje pasje i uczyć się od najlepszych wykładowców, którzy mają wielką wiedzę i potencjał i są bardzo uznawani wśród innych osób w środowisku zawodowym. Dzięki projektowi, który organizowany był przez naszą uczelnię i współfinansowany przez Unię Europejską, osiągnęłam kwalifikacje i czuję się pełnowartościowym kosmetologiem, który jest gotowy na podbój rynku pracy. Na pewno nie jest to koniec mojej przygody z Wyższą Szkołą Zdrowia, ze względu na to, jak dużą wiedzę można tu zdobyć. Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażone pracownie oraz duży zasób kosmetyków. Jestem zdecydowana kontynuować tutaj studia na drugim stopniu”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

‘Wyższa Szkoła Zdrowia to nowoczesna uczelnia o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na Trójmiejskim rynku edukacyjnym.  Szerokie grono specjalistów – naukowców oraz nowoczesna infrastruktura, dopasowana do potrzeb dydaktycznych sprawiają, że studiowanie staje się niezwykle przyjemnym sposobem zgłębiania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jako nauczyciel na kierunku  fizjoterapia szczególnie polecam tę specjalizację.
Zapotrzebowanie na fizjoterapeutów w dzisiejszych czasach jest coraz większe w wyniku nieustannych i dynamicznych zmian w strukturze społecznej co sprawia, że fizjoterapia to bez wątpienia kierunek przyszłości. W ramach zajęć duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne, tak bardzo cenione przez pracodawców – zajęcia prowadzimy używając najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. No i rzecz najważniejsza: my, nauczyciele, stale podnosimy swoje kwalifikacje – dbamy szczególnie o to aby przekazywana przez nas wiedza była zgodna z obowiązującymi standardami i aktualnymi trendami. Wszechstronność kierunku, szerokie podejście programowe do zagadnień związanych z fizjoterapią gwarantują absolwentom swobodne poruszanie się w różnych dziedzinach tej nauki.”
-Żaneta Gałecka-Szczerba, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Współpraca z dobrym fizjoterapeutą i dietetykiem jest kluczowa przy rehabilitacji naszych podopiecznych. Są to specjalności, które mogą się przydać każdemu, a dla osób z niepełnosprawnościami są kluczowe do normalnego funkcjonowania. By być dobrym w swoim fachu, nie wystarczy wiedza książkowa. Konieczne są liczne ćwiczenia praktyczne, a te oferuje Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Polecam kształcenie się w tych kierunkach i zachęcam do wspólnego pomagania potrzebującym.”  – Lechosław Dzierżak, Prezes Stowarzyszenia KrewAktywni 

„Jestem absolwentką kosmetologii. Kosmetologia jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się kierunkiem, w związku z czym stwarza nam – absolwentom możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Ponadto, oferta kształcenia uczelni, różnorodność przedmiotów i wkład wykładowców umożliwiają nam praktyczne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, które będziemy mogli z powodzeniem wykorzystywać w życiu zawodowym”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

“Było to dla mnie nowe doświadczanie nigdy nie pracowałem na kuchni. Poziom wiedzy i zarządzania kucharzami szefa kuchni był dla mnie imponujący, to on miał zimną głowę kiedy w jednym momencie trzeba było wydać około 30 posiłków prawie jednocześnie. Dużo rozmawialiśmy o problemach marnowania żywności w Polsce i na Świecie oraz o prawidłowym sposobie odżywiania wśród polskiego społeczeństwa. Nie spodziewałem się że w tak krótkim czasie będę mógł się tak wiele dowiedzieć, nauczyć i w praktyczny sposób wykorzystać. Naprawdę szczerze polecam i jeśli będę miał jeszcze praktyki w restauracji to na pewno tam wrócę.”
-Karol, student dietetyki, który odbył praktykę zawodową w Browarze Miejskim Sopot dzięki nawiązanej współpracy z Biurem Karier Uczelni.

„W Wyższej Szkole Zdrowia można uczyć się praktycznych kierunków. Szkoła jest zlokalizowana w fajnym miejscu i oferuje bardzo praktyczne kierunki studiów, takie jak dietetyka, fizjoterapia czy kosmetologia. Prowadzący kładą duży nacisk na praktyki i praktyczne podejście do zawodu. Wykładowcy są bardzo wyrozumiali. Polecamy i zapraszamy”. 
-Absolwentki kierunku kosmetologia

„Studiowało się bardzo przyjemnie. Można było połączyć życie prywatne i szkołę. Uzyskałyśmy bardzo dobre wyniki na zakończenie studiów i będziemy dalej kontynuować naukę w Wyższej Szkole Zdrowia na magisterce”.
-Absolwentki kierunku kosmetologia

„Bardzo polecam uczelnię WSZ w Gdańsku, ponieważ jest bardzo profesjonalna kadra, świetne zajęcia i bogato wyposażone sale praktyczne”.
-Absolwentka kierunku kosmetologia

Obserwuję i współpracuję z tą uczelnią od wielu lat i muszę powiedzieć jedno: jest to najbardziej zorganizowana szkoła w jakiej przyszło mi pracować. Panuje tutaj doskonała dyscyplina, zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Szkoła ma bardzo dobre programy do nauczania i dzięki tej dyscyplinie, te programy są fantastycznie realizowane.”  
-dr Aleksandra Orlikowska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

“Od wielu lat z wielką przyjemnością jestem częścią kadry dydaktycznej w Wyższej Szkole Zdrowia. Prowadzę przedmioty Podstawy Żywienia Człowieka, Żywienie Człowieka oraz Poradnictwo Dietetyczne. Jako wykładowca, który równocześnie jest praktykującym dietetykiem w całość zajęć wplatam opisy praktycznych przypadkowo pracy z pacjentami, edukuje w zakresie prowadzenia porad czy konstruowania smacznych i zdrowych jadłospisów. Serdecznie zachęcam do rozpoczęcia edukacji na WSZ uczelnia gwarantuje teorię i praktykę w jednym!”
dr n. med. Paulina Borek-Trybała, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

” Najważniejszymi zaletami studiowania w Wyższej Szkole Zdrowia są możliwość studiowania w języku angielskim, możliwość uczestnictwa w kołach naukowych dedykowanych danemu kierunkowi studiów, zajęcia praktyczne, organizowane w laboratoriach (także poza uczelnią), możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, dedykowanych studentom w celu rozwoju ich wiedzy i kompetencji oraz możliwość zagranicznego wyjazdu w ramach programu Erasmus.” 
dr Beata Łubkowska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

“W Body&Mind Clinic zatrudniam kilku fizjoterapeutów, którzy ukończyli studia na Wyższej Szkole Zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z pasji jaką uczelnia zaszczepia studentom, oraz poziomu przygotowania absolwentów do pracy. Najważniejsze jest jednak to jak ciepło mówią o swojej uczelni byli studenci. Chwalą np. dobrą organizację, miłą atmosferę i nowoczesny sprzęt, na co często narzekają studenci z innych uczelni w Gdańsku”
Bogna Listewnik , Właścicielka Body&Mind Clinic 

“Wyższa Szkoła w Gdańsku od wielu lat kształci wyspecjalizowanych absolwentów w dziedzinie fizjoterapii. Dzięki profesjonalnie przygotowanym salom wykładowym i ćwiczeniowym przyszli fizjoterapeuci mają możliwość zgłębić wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego organizmu. Wyszkolona na wysokim poziomie, pasjonująca się tematem zdrowia, kadra dydaktyczna nie tylko przekazuje wiedzę, również pomaga studentom szerzej spojrzeć na przyczyny danych dolegliwości, zapobiegać ich nawrotom poprzez odpowiedni dobór metod i technik pracy. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku umożliwia także poznanie fizjoterapii od strony prawnej: uczy prowadzenia dokumentacji medycznej oraz przygotowuje do założenia jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej ”
Przemysław Malich, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Cofnij

WSZ na Facebooku