Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia
Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia - rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Wyzsza Szkola Zarzadzania
ZDROWIE PUBLICZNE

Studia I stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite
magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji
studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia
w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia
- rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych
programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia
w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Rekomendacje

⭐️⭐️REKOMENDACJE ⭐️⭐️

„Celem poznawczym kształcenia na kierunku dietetyka jest przekazanie studentom, w oparciu o najnowsze materiały źródłowe wiedzy z zakresu dietetyki i żywienia człowieka w różnych warunkach środowiskowych, a także profilaktyki zdrowotnej. Wysoki poziom edukacji zapewnia wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów o znaczącym dorobku naukowym i dydaktycznym oraz nowoczesna baza dydaktyczna. Wykłady odbywają się w salach wyposażonych w sprzęt audiowizualny. Zajęcia praktyczne laboratoryjne odbywają się w pracowniach wyposażonych w nowoczesną aparaturę i sprzęt. Studenci w trakcie studiów mogą rozwijać swoje zainteresowania naukowe biorąc udział w pracach Koła Naukowego Dietetyka WSZ oraz projektach badawczych realizowanych w Uczelni, a także uczestniczyć w konferencjach naukowych organizowanych przez WSZ oraz uczelnie pokrewne”.
prof. dr hab. Ewa Babicz-Zielińska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Dzisiejsze studiowanie to nie tylko zdobywanie książkowej wiedzy, w celu uzyskania dyplomu uczelni wyższej, ale przede wszystkim doświadczanie, rozwijanie własnej ciekawości, łączenie wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi, rozwijanie umiejętności budowania relacji i empatii oraz widzenia potrzeb innych.  Jest to szczególnie ważne w pracy,  w której w centrum zainteresowania jest pacjent lub klient.  Takie patrzenie na proces dydaktyczny cenione jest również w Wyższej Szkole Zdrowia, gdzie teoria i bogate osiągnięcia naukowe kadry dydaktycznej idą w parze z wysokimi umiejętnościami oraz wiedzą specjalistów i praktyków w swoich dziedzinach. Ponadto, Studenci WSZ mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań w ramach kół naukowych, seminariów, webinariów z praktykami czy innych wydarzeń naukowych.  Nauka odbywa się w wygodnych salach wykładowych, seminaryjnych, jak również w świetnie wyposażonych pracowniach do praktycznej nauki zawodu. Całość dopina niezwykła atmosfera, którą tworzą zarówno studenci, jak i pracownicy szkoły”.
prof. dr hab. Tomasz Lech, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to uczelnia z ponad 20 letnią tradycją kształcenia. Rekomenduję Państwu studia jako wieloletni nauczyciel akademicki oraz jako przedsiębiorca zatrudniający fizjoterapeutów w jednej z najlepszych klinik w Polsce. Studiując w Wyższej Szkole Zdrowia  zyskujecie Państwo  najnowszą wiedzę teoretyczną jak i również umiejętności praktyczne dające możliwość bycia najbardziej konkurencyjnym na rynku pracy oraz sposobność czerpania satysfakcji z wykonywanego zawodu fizjoterapeuty. Zapraszam Ciebie do studiowania na WSZ i do zobaczenia”.
dr n. med. Jarosław Hoffman, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„W trakcie studiów w WSZ studenci pragnący w przyszłości wykonywać zawód fizjoterapeuty mają okazję uzyskać wiedzę od najlepszych specjalistów. Tu przede wszystkim pracuje grono praktyków z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca w zawodzie jest pasją i tym potrafią zarażać swoich studentów. Studenci kształcić się mogą w świetnie wyposażonych salach. Studiując w WSZ zdobywa się umiejętności pozwalające na kształtowanie, przywracanie i podtrzymywanie sprawności i wydolności osób w różnym wieku. Każdy student na pewno znajdzie w przyszłości swoje miejsce na rynku pracy”.
dr Ewa Kucharska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Od prawie 10 lat jestem wykładowcą Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Edukacja młodych adeptów sztuki kosmetologii to wyzwanie, które podjęłam wiele lat temu. Przez ten czas służyliśmy sobie nawzajem, ja wiedzą, a studenci motywacją do przygotowania coraz atrakcyjniejszej formy dydaktyki. Wyższa Szkoła Zdrowia to miejsce, które pozwala mi pełnić funkcję tutora dla moich seminarzystów, a proces dyplomowania dzięki temu jest formą wsparcia dla dyplomantów. Szczególnego zaangażowania wymagają formy ćwiczeniowe, podczas których studenci mogą poznać w sposób praktyczny tajniki zabiegów kosmetologicznych. Moje 20 letnie doświadczenie pedagoga, przebiegające w wielu placówkach edukacyjnych, skierowało mnie w mury Wyższej Szkoły Zdrowia, pozwalając spełniać się w roli wykładowcy i dając mi przy tym ogromną satysfakcję. Zdecydowanie mogę polecić to miejsce wszystkim, którzy chcą poznać zawód kosmetologa”.
mgr Anna Kamm, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

,,Wyższa Szkoła Zdrowia od lat niezmiennie stawia na wysoką jakość kształcenia i rozwój, który pozwala studentom w sposób ciekawy, merytoryczny i praktyczny zdobyć rzetelną wiedzę i umiejętności, które zapewnią im doskonałe miejsce na rynku pracy. Nasi studenci mają możliwość korzystania z bogatej i nowoczesnej bazy dydaktycznej, doskonale wyposażonych sal wykładowych, a także, dzięki współpracy Uczelni z szeregiem firm i przedsiębiorców, zdobycia praktycznych umiejętności z zastosowaniem najnowszych technik i specjalistycznego sprzętu, dostępnych na rynku. Kadra dydaktyczna Uczelni to interdyscyplinarny zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, również praktycznym, i bogatym dorobkiem naukowym, a jednocześnie ludzie z pasją, dla których przekazywanie wiedzy jest prawdziwą przyjemnością. Dowodzą temu liczne koła naukowe, konferencje czy seminaria, dzięki którym nasi studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania, potencjał i rozwinąć skrzydła. A wszystko to odbywa się w murach Uczelni, którą tworzą wspaniali ludzie – zarówno pracownicy, jak i studenci”.
mgr Anna Szymborska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

,,Właśnie kończę studia podyplomowe na kierunku trychologia kosmetologiczna. Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem programu i poziomu studiów. Kadra jest fantastyczna – sami praktycy, co jest ogromnym atutem Uczelni! Pełen profesjonalizm, dużo praktyki i przedmiotów, które trychologię pięknie uzupełniają. Zarówno na wykładach, jak i ćwiczeniach byłam oczarowana przekazywaną wiedzą, wszystko świetnie przemyślane i co najważniejsze – w bardzo przystępny sposób przekazywane studentom. Praktyka w tym zawodzie jest najważniejsza, a tutaj było jej bardzo dużo, dzięki mgr Marioli Piotrowskiej, która chętnie dzieliła się praktyką ze swojego gabinetu. Polecam z całego serca wszystkim, którym zależy na dobrej uczelni, z dobrą renomą i dyplomem. Rozważam kolejny kierunek w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku”!
– Słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku trychologia kosmetologiczna

,,Choć pochodzę ze Śląska zdecydowałam się na studiowanie w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Dlaczego? Bo urzekł mnie nadmorski klimat Gdańska, ale przede wszystkim przekonały mnie opinie na temat szkoły. Polecam serdecznie wybór kierunku podyplomowego jakim jest trychologia kosmetologiczna w WSZ w Gdańsku. Uczelnia zadbała o to, aby zajęcia prowadzili świetni wykładowcy, którzy przekażą rzetelną wiedzę dotyczącą kierunku. Ponadto, co dla studenta jest niesamowicie ważne, dziekanat działa sprawnie, szybko odpowiada na maile, a i w kolejce do pokoju nie stoi się godzinami 😉 Uczelnia ma ode mnie duży plus za całokształt i będę ją szczerze polecać każdemu, również tym z daleka”!
– Słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku trychologia kosmetologiczna

,,Jestem studentką II roku fizjoterapii. Moim zdaniem wybór Wyższej Szkoły Zdrowia był jednym z lepszych wyborów jakich dokonałam w swoim życiu. Na tej uczelni spotkałam się z olbrzymią kompetencją i niesamowitą empatią ze strony wykładowców i pracowników administracyjnych. Bardzo dużą zaletą tej uczelni jest to, że wykładowcy tłumaczą program w jasny sposób i wyjaśniają nam wszelkie wątpliwości. Kadra na naszej uczelni przy każdej możliwej okazji zaraża nas entuzjazmem do pracy fizjoterapeuty. Uczelnia jest bardzo dobrze wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia, których potrzebujemy do pracy”.
Studentka kierunku fizjoterapia

,,Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zapewnia nie tylko doskonale wykształconą kadrę i wysoki poziom nauczania, ale również szeroki wybór kursów dokształcających oraz duży wachlarz możliwości praktycznych, takich jak odbywanie praktyk w renomowanych salonach, czy praca podczas zajęć na wysokiej jakości produktach. Uczelnia idąc z duchem czasu, gwarantuje studentom stały dostęp do aktualnych informacji, jak i niejednokrotnie możliwość samodzielnego testowania nowości. Jeżeli szukasz uczelni z nietuzinkowym podejściem do studenta, elastycznym planem pozwalającym na pogodzenie studiów z życiem prywatnym oraz wysoką jakością nauczania to WSZ jest właśnie dla Ciebie!”
Studentka kierunku kosmetologia

„Jestem absolwentem kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Uczelnia oferuje wysoki poziom kształcenia oraz świetnie wyposażone pracownie specjalistyczne. Niewątpliwym plusem jest również duży nacisk na zajęcia praktyczne oraz możliwość odbywania praktyk studenckich w wielu zaprzyjaźnionych placówkach”.
Absolwent kierunku dietetyka

„Dziś, jako absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, chciałabym bardzo serdecznie zachęcić wszystkich do studiowania na tej uczelni. Szczególnie osoby, które chcą rozwijać swoje pasje i uczyć się od najlepszych wykładowców, którzy mają wielką wiedzę i potencjał i są bardzo uznawani wśród innych osób w środowisku zawodowym. Dzięki projektowi, który organizowany był przez naszą uczelnię i współfinansowany przez Unię Europejską, osiągnęłam kwalifikacje i czuję się pełnowartościowym kosmetologiem, który jest gotowy na podbój rynku pracy. Na pewno nie jest to koniec mojej przygody z Wyższą Szkołą Zdrowia, ze względu na to, jak dużą wiedzę można tu zdobyć. Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażone pracownie oraz duży zasób kosmetyków. Jestem zdecydowana kontynuować tutaj studia na drugim stopniu”.
Absolwentka kierunku kosmetologia

’Wyższa Szkoła Zdrowia to nowoczesna uczelnia o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na Trójmiejskim rynku edukacyjnym.  Szerokie grono specjalistów – naukowców oraz nowoczesna infrastruktura, dopasowana do potrzeb dydaktycznych sprawiają, że studiowanie staje się niezwykle przyjemnym sposobem zgłębiania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jako nauczyciel na kierunku  fizjoterapia szczególnie polecam tę specjalizację. Zapotrzebowanie na fizjoterapeutów w dzisiejszych czasach jest coraz większe w wyniku nieustannych i dynamicznych zmian w strukturze społecznej co sprawia, że fizjoterapia to bez wątpienia kierunek przyszłości. W ramach zajęć duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne, tak bardzo cenione przez pracodawców – zajęcia prowadzimy używając najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. No i rzecz najważniejsza: my, nauczyciele, stale podnosimy swoje kwalifikacje – dbamy szczególnie o to aby przekazywana przez nas wiedza była zgodna z obowiązującymi standardami i aktualnymi trendami. Wszechstronność kierunku, szerokie podejście programowe do zagadnień związanych z fizjoterapią gwarantują absolwentom swobodne poruszanie się w różnych dziedzinach tej nauki”.
Żaneta Gałecka-Szczerba, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Współpraca z dobrym fizjoterapeutą i dietetykiem jest kluczowa przy rehabilitacji naszych podopiecznych. Są to specjalności, które mogą się przydać każdemu, a dla osób z niepełnosprawnościami są kluczowe do normalnego funkcjonowania. By być dobrym w swoim fachu, nie wystarczy wiedza książkowa. Konieczne są liczne ćwiczenia praktyczne, a te oferuje Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Polecam kształcenie się w tych kierunkach i zachęcam do wspólnego pomagania potrzebującym”.
Lechosław Dzierżak, Prezes Stowarzyszenia KrewAktywni

„Jestem absolwentką kosmetologii. Kosmetologia jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się kierunkiem, w związku z czym stwarza nam – absolwentom możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Ponadto, oferta kształcenia uczelni, różnorodność przedmiotów i wkład wykładowców umożliwiają nam praktyczne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, które będziemy mogli z powodzeniem wykorzystywać w życiu zawodowym”.
Absolwentka kierunku kosmetologia

“Było to dla mnie nowe doświadczanie nigdy nie pracowałem na kuchni. Poziom wiedzy i zarządzania kucharzami szefa kuchni był dla mnie imponujący, to on miał zimną głowę kiedy w jednym momencie trzeba było wydać około 30 posiłków prawie jednocześnie. Dużo rozmawialiśmy o problemach marnowania żywności w Polsce i na Świecie oraz o prawidłowym sposobie odżywiania wśród polskiego społeczeństwa. Nie spodziewałem się że w tak krótkim czasie będę mógł się tak wiele dowiedzieć, nauczyć i w praktyczny sposób wykorzystać. Naprawdę szczerze polecam i jeśli będę miał jeszcze praktyki w restauracji to na pewno tam wrócę”.
Karol, student dietetyki, który odbył praktykę zawodową w Browarze Miejskim Sopot dzięki nawiązanej współpracy z Biurem Karier Uczelni.

„W Wyższej Szkole Zdrowia można uczyć się praktycznych kierunków. Szkoła jest zlokalizowana w fajnym miejscu i oferuje bardzo praktyczne kierunki studiów, takie jak dietetyka, fizjoterapia czy kosmetologia. Prowadzący kładą duży nacisk na praktyki i praktyczne podejście do zawodu. Wykładowcy są bardzo wyrozumiali. Polecamy i zapraszamy”. 
Absolwentki kierunku kosmetologia

„Studiowało się bardzo przyjemnie. Można było połączyć życie prywatne i szkołę. Uzyskałyśmy bardzo dobre wyniki na zakończenie studiów i będziemy dalej kontynuować naukę w Wyższej Szkole Zdrowia na magisterce”.
Absolwentki kierunku kosmetologia

„Bardzo polecam uczelnię WSZ w Gdańsku, ponieważ jest bardzo profesjonalna kadra, świetne zajęcia i bogato wyposażone sale praktyczne”.
Absolwentka kierunku kosmetologia

Obserwuję i współpracuję z tą uczelnią od wielu lat i muszę powiedzieć jedno: jest to najbardziej zorganizowana szkoła w jakiej przyszło mi pracować. Panuje tutaj doskonała dyscyplina, zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. Szkoła ma bardzo dobre programy do nauczania i dzięki tej dyscyplinie, te programy są fantastycznie realizowane”. 
dr Aleksandra Orlikowska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Od wielu lat z wielką przyjemnością jestem częścią kadry dydaktycznej w Wyższej Szkole Zdrowia. Prowadzę przedmioty Podstawy Żywienia Człowieka, Żywienie Człowieka oraz Poradnictwo Dietetyczne. Jako wykładowca, który równocześnie jest praktykującym dietetykiem w całość zajęć wplatam opisy praktycznych przypadkowo pracy z pacjentami, edukuje w zakresie prowadzenia porad czy konstruowania smacznych i zdrowych jadłospisów. Serdecznie zachęcam do rozpoczęcia edukacji na WSZ uczelnia gwarantuje teorię i praktykę w jednym!”
dr n. med. Paulina Borek-Trybała, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„Najważniejszymi zaletami studiowania w Wyższej Szkole Zdrowia są możliwość studiowania w języku angielskim, możliwość uczestnictwa w kołach naukowych dedykowanych danemu kierunkowi studiów, zajęcia praktyczne, organizowane w laboratoriach (także poza uczelnią), możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, dedykowanych studentom w celu rozwoju ich wiedzy i kompetencji oraz możliwość zagranicznego wyjazdu w ramach programu Erasmus”.
dr Beata Łubkowska, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

„W Body&Mind Clinic zatrudniam kilku fizjoterapeutów, którzy ukończyli studia na Wyższej Szkole Zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z pasji jaką uczelnia zaszczepia studentom, oraz poziomu przygotowania absolwentów do pracy. Najważniejsze jest jednak to jak ciepło mówią o swojej uczelni byli studenci. Chwalą np. dobrą organizację, miłą atmosferę i nowoczesny sprzęt, na co często narzekają studenci z innych uczelni w Gdańsku”.
Bogna Listewnik , Właścicielka Body&Mind Clinic 

„Wyższa Szkoła w Gdańsku od wielu lat kształci wyspecjalizowanych absolwentów w dziedzinie fizjoterapii. Dzięki profesjonalnie przygotowanym salom wykładowym i ćwiczeniowym przyszli fizjoterapeuci mają możliwość zgłębić wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego organizmu. Wyszkolona na wysokim poziomie, pasjonująca się tematem zdrowia, kadra dydaktyczna nie tylko przekazuje wiedzę, również pomaga studentom szerzej spojrzeć na przyczyny danych dolegliwości, zapobiegać ich nawrotom poprzez odpowiedni dobór metod i technik pracy. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku umożliwia także poznanie fizjoterapii od strony prawnej: uczy prowadzenia dokumentacji medycznej oraz przygotowuje do założenia jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej”.
Przemysław Malich, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Cofnij
WSZ na Facebooku