W pracy fizjoterapeuty zdarzają się różni pacjenci. Niekiedy bardzo młodzi i aktywni.
Studenci Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku są jednak przygotowani na każdą sytuację i potrafią bez najmniejszego problemu opanować grupę nawet najbardziej energicznych podopiecznych.
W dniu 10 stycznia 2023 r. podczas zajęć z modułu„ Adaptowana aktywność ruchowa” studenci kierunku fizjoterapia, pod czujnym okiem prowadzących – dr n. med. Ewy Grymel-Kuleszy i dr Ewy Kucharskiej, realizowali ćwiczenia ruchowe dla grupy dzieci. W rolę małych pacjentów wcielili się podopieczni Fundacji „Mały Bohater”. To wspaniała inicjatywa, która pozwoliła najmłodszym na spędzenie aktywnie czasu, a Naszym Studentom umożliwiła doskonalenie umiejętności pracy z dziećmi.
Fundacja „Mały Bohater”, której celem jest szeroko pojęta pomoc społeczna, zwłaszcza w postaci pomocy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, od lat zrzesza dzieci oferując im m.in. zajęcia socjoterapeutyczne, konsultacje indywidualne, warsztaty dla rodzin, animacje środowiskowe czy chociażby pomoc w odrabianiu lekcji.
A jeżeli Ty również skrywasz w sobie pokłady dobrej energii, którą chcesz podzielić się z innymi, serdecznie zapraszamy do wsparcia działalności funkcji poprzez udział w WOLONTARIACIE 💚
KOLEJNA WIZYTA PODOPIECZNYCH FUNDACJI MAŁY BOHATER NA ZAJĘCIACH ZE STUDENTAMI KIERUNKU FIZJOTERAPIA
Sesja to najtrudniejszy czas w roku dla każdego Studenta. Wie o tym każdy, kto przebrnął przez maraton prezentacji, zaliczeń i egzaminów.  Nie każda forma zaliczenia musi być straszna. W tym tygodniu podczas ostatnich zajęć z przedmiotu „Adaptowana aktywność ruchowa”, ponownie gościliśmy podopiecznych Fundacja „Mały Bohater”
Przyszli fizjoterapeuci jak zawsze wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem wymyślając program ćwiczeń dla Naszych Gości. 
Jak myślicie jakie oceny Naszym Studentom wystawili mali pacjenci?
Scroll to Top