Szkolenia, nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności to codzienność w pracy kosmetologa. Studia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku to nie tylko realizacja programu, ale także możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy podczas bezpłatnych, certyfikowanych pokazów lub szkoleń.
W sobotę 4 lutego 2023 r. studentki studiów magisterskich na kierunku kosmetologia oraz studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia bioestetyczna miały możliwość uczestniczenia w pokazie z zakresu wykorzystania urządzania SkinPen w zabiegach kosmetologicznych.
🔹🔹🔹
Urządzanie przeznaczone jest tylko do użytku profesjonalnego. Zajęcia miały na celu prezentację najnowszych rozwiązań jakie stosuje się aktualnie w zabiegach związanych z m.in. oznakami starzenia, bliznami po trądziku, przebarwieniami i zmarszczkami.
Bezpłatny certyfikowany pokaz dla Studentek studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. 
Już 4 lutego zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym pokazie z zakresu mikronakłuwania urządzeniem SkinPen firmy Crown Aesthetics – to pierwsze urządzenie do mikroigłowej odnowy skóry z certyfikatem FDA. Podczas zabiegu tworzy kontrolowane mikrourazy, aby stymulować naturalny proces gojenia uszkodzeń w skórze, jednocześnie minimalizując uszkodzenia komórkowe.
Uwaga!
🏃‍♀️Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia.
👩‍💻Link do rejestracji: http://ikongr.es/c/rvwFceqt REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
📅Termin: 4 lutego 2023 roku
⏰Godzina: o godz. 10.10 -11.30
🏢Miejsce: Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Serdecznie zapraszamy!
Scroll to Top