Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia
Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia - rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

Wyzsza Szkola Zarzadzania

DIETETYKA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

FIZJOTERAPIA

Studia jednolite
magisterskie

Wyzsza Szkola Zarzadzania

KOSMETOLOGIA

Studia I i II stopnia

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Konkurencyjni na rynku pracy
- zwiększenie kompetencji
studentów kosmetologii
Wyższej Szkoły Zdrowia
w Gdańsku

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.01.00-00-K409/16

Wyzsza Szkola Zarzadzania

Praktycznie dla zdrowia
- rozwój kompetencji zawodowych
w ramach zintegrowanych
programów kształcenia
w Wyższej Szkole Zdrowia
w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
w ramach umowy POWR.03.05.00-00-ZR07/18-00

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Innowacje oraz popularne trendy w kosmetologii medycznej” organizowanej w formie zdalnej w dniu 26 listopada 2020 r.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z innowacjami z zakresu kosmetologii medycznej – nowe protokoły zabiegowe i aktualne trendy technologiczne.

Konferencję kierujemy w szczególności do lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, właścicieli gabinetów kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych, kosmetologów, fizjoterapeutów w tym absolwentów  i studentów kosmetologii oraz fizjoterapii, a także wszystkich  zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie oferuje wyjątkowy program obejmujący treści merytoryczne, a do udziału w konferencji jako prelegentów zaprosiliśmy wybitnych specjalistów, z zakresu nauk o zdrowiu i nauk medycznych tj. m. in.: lekarzy, profesorów, doktorów nauk medycznych, nauk farmaceutycznych. Podczas prelekcji eksperci podejmą tematy dotyczące m.in.:

  • najnowszych metod pracy z blizną,
  • nowatorskich protokołów zabiegowych stosowanych w trychologii,
  • technologii urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii medycznej i fizjoterapii,
  • trądziku pospolitego u kobiet dorosłych,
  • trendów w zabiegach wolumetrycznych twarzy.

Rekomendując w pełni to przedsięwzięcie, wyrażamy przekonanie, że stanowić ono będzie ważny impuls dla pogłębienia wiedzy i świadomości słuchaczy tego wydarzenia w zakresie najnowszych trendów branży kosmetologii medycznej.

Uczelnię jako ważny ośrodek kształcenia z zakresu nauk o zdrowiu wyróżnia innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, niezmienna wysoka jakość kształcenia, ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy a przede wszystkim promocja zdrowia.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.
Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat udziału w konferencji oraz materiały pokonferencyjne.

Wydarzenie zostało objęte:
PATRONATEM MEDIALNYM przez Radio Gdańsk i portal Trójmiasto.pl


PATRONATEM MERYTORYCZNYM przez Instytut Kosmetologii Estetycznej VIOLMEDICA.

PROGRAM KONFERENCJI
10.00 Przywitanie gości i przedstawienie idei konferencji, dr n. med. Marzena Podgórska, rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku
10.15-11.00 ”Blizna w terapii laserowej”, mgr Magdalena Rucińska
11.00-11.45 „Zastosowanie mezokarboksyterapii w protokołach trychologicznych”, dr n. farm Wioleta Jankowiak
11.45-12.30 „ Autologiczny wypełniacz tkankowy nową i bezpieczną alternatywą zabiegów estetycznych”, dr n. med Izabela Załęska

przerwa: 12:30 – 13:00

13.00-14.45 „Ukryte twarze białek, czyli co tak naprawdę robią one w naszej skórze i jak?”, dr inż. Wojciech Karwowski
14.45-15.30 „Najnowsze technologie HI-TECH stosowane w odmładzaniu skóry”, prof. dr hab. n.med. Mieczysław Pasowicz
15.30- 16.15  “Trądzik pospolity dorosłych kobiet jako problem psychospołeczny”, mgr Anna Kamm
16.15- 17.00  „Nowe trendy w zabiegach wolumetrycznych”, lek. med. Zbigniew Leśniowski
17.00-17:10 Zakończenie konferencji.

PRELEGENCI konferencji:
⭐️ mgr Magdalena Rucińska
Kosmetolog, specjalista medycyny estetycznej z 20 letnim doświadczeniem zawodowym, wykładowca, szkoleniowiec i prelegent.
Codziennie pomaga Pacjentom z całej Polski likwidować mankamenty urody i poczuć się dobrze i pięknie, wykonując dla nich zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.
Specjalizuje się w leczeniu blizn u dorosłych i dzieci. W metodzie laseroterapii stosuje własną, opracowaną 8 lat temu skuteczną metodę leczenia blizn i rozstępów. Jako prelegent i członek rady naukowej dzieli się swoją
wiedzą i doświadczeniem podczas kongresów
kosmetologicznych, naukowych, prowadzi szkolenia a jako ekspert w dziedzinie laseroterapii można spotkać Panią Magdalenę w telewizji lub posłuchać w radio.

⭐️
dr n. farm Wioleta Jankowiak
Specjalista w dziedzinie kosmetologii leczniczej, pielęgnacyjnej oraz upiększającej. Wieloletni wykładowca, praktyk, organizator warsztatów, koła kosmetycznego oraz kursów dla kosmetologów. Konsultant naukowy w firmie AA Oceanic, współtwórca  polskiej linii dermo-kosmetycznej AA Prestige. W latach 2010-2014 koordynator kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Poznaniu, Państwowy Egzaminator w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, w latach 2006-2010 szkoleniowiec znanych marek kosmetycznych: Payot,  AAOceanic, Farmona. Autorka poradnika kosmetycznego „Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp” oraz innych publikacji naukowych m.in. w czasopismach „Lek w Polsce” czy „Kosmetologia Estetyczna”.  Wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Aktywny praktyk kosmetolog w międzynarodowych korporacji kosmetologicznych. Kosmetolog z wielką pasją do zawodu.

⭐️ dr n. med Izabela Załęska
Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki. Obecnie Adiunkt Zakładu Kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, wykładowca kierunku Kosmetologia PPUZ w Nowym Targu, a także Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Współtwórca linii kosmoceutyków dla brytyjskiej marki. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz British Medical Laser Association, European Laser Association, a także ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości oraz Podgórskim Domu Urody w Krakowie oraz klinikach medycznych w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych  i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

⭐️ dr inż. Wojciech Karwowski

Ekspert inżynierii tkankowej oraz inżynierii biomedycznej. Specjalizuje się w różnych kierunkach związanych z procesami zachodzącymi w tkankach, jak np. obrazowanie medyczne, komunikacja międzykomórkowa, gojenie trudno gojących ran, biopolimery i transport transdermalny. Wytyczył nowy dział medycyny estetycznej i regeneracyjnej zwany roboczo „kwantową inżynierią tkankową”.  Jest absolwentem wydziału informatyki w kierunku sztucznej inteligencji, wydziału biochemii, biofizyki i biotechnologii w kierunku zarządzania projektami life science oraz na tym samym wydziale w kierunku biologii molekularnej, na wydziale inżynierii materiałowej w kierunku biomateriałów medycznych. Przeprowadził przewód doktorski z optymalizacji przepływów na Uniwersytecie w Phoenix, a obecnie realizuje kolejny doktorat z biocybernetyki i inżynierii biomedycznej. Jest beneficjentem dwóch państwowych grantów naukowo-badawczych dotyczących problemów tkankowych. Za pracę na rzecz edukacji został odznaczony Krzyżem Zasługi Prezydenta RP.


⭐️ prof. dr hab. n.med. Mieczysław Pasowicz
Lekarz posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz we wdrażaniu projektów finansowanych z UE, badań klinicznych oraz innowacyjnych technologii. Posiada doświadczenie dydaktyczne jako wieloletni nauczyciel akademicki oraz znaczny dorobek naukowy – index Hirscha 21. Autor i współautor ponad 300 prac opublikowanych w międzynarodowych i krajowych czasopismach medycznych oraz redaktor i autor kilkunastu książek medycznych. Od wielu lat zajmuje się problematyką procesów starzenia oraz diagnostyki i profilaktyki chorób cywilizacyjnych i związanych z wiekiem. W ostatnim czasie poza leczeniem pacjentów i zarządzaniem jego zainteresowania obejmują obszar medycyny fizykalnej związanej z zastosowaniem terapeutycznym ultradźwięków, fal radiowych, pola magnetycznego oraz oddziaływania wodoru na procesy zapalne i usuwania wolnych rodników. Założyciel Instytutu Medycyny Innowacyjnej oraz Medical Beauty Academy, a także Centrum Medycznego IMIcare.

⭐️ mgr Anna Kamm
Kosmetolog i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologię w praktyce wzbogaca o edukację za pośrednictwem piśmiennictwa. Tworzy bogaty dorobek naukowy licznymi artykułami popularnonaukowymi i naukowymi w czasopismach z Listy Filadelfijskiej, a także wystąpieniami na krajowych i zagranicznych konferencjach z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej. Od 15 lat jest właścicielką Kliniki Urody Kamelia, specjalizującej się w złożonych terapiach trudnych przypadków, w której wykorzystywane są zaawansowane technologicznie preparaty oraz najnowsze metody zabiegowe.

 

 

 

⭐️ lek. med. Zbigniew Leśniowski
Dyrektor Medyczny CSKM, jeden z najlepszych lekarzy-szkoleniowców z zabiegów medycyny estetycznej w Polsce. Jest uznanym wykładowcą wielu kongresów kosmetologicznych m.in. LNE, Kongres Kosmetologii Estetycznej, Edukacyjny Kongres Kosmetyczny, Kongres Przyjazna Kosmetyka, Krajowa Izba Kosmetologiczna i inne. Za swoją działalność dydaktyczną i propagowanie wiedzy otrzymał wyróżnienie Medical Beauty Award. Jest również autorem wielu artykułów w pismach branży kosmetycznej.

Sprzedaż biletów już dostępna!                                                                         

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wyślij swoje zgłoszenie na adres:konferencja@wsz.pl w tytule wpisując „konferencja”, a w treści podając swoje imię i nazwisko.  Do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie realizacji przelewu za zakup biletu.

Płatności za udział w konferencji należy dokonywać przelewem na konto uczelni: ALIOR BANK SA
19 2490 0005 0000 4530 3202 1283
Adres: Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, 80-335 Gdańsk, ul. Pelplińska 7
W tytule należy wpisać: konferencja, nazwisko i imię uczestnika.

Cena biletu 99zł. Dla Wykładowców oraz Studentów Wyższej Szkoły Zdrowia bilety dostępne są w cenie promocyjnej 59zł.

KONTAKT:
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
e-mail: konferencja@wsz.pl
tel.: 58 769 08 00/02/03/04

Cofnij

WSZ na Facebooku