Warsztaty edukacyjne dla uczniów we współpracy z PSSE w Gdańsku

W dniach 25 i 27 kwietnia w murach Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjne dla młodzieży szkolnej.
W ramach współpracy z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną (PSSE) w Gdańsku, zorganizowaliśmy zajęcia dla uczniów:

  • XII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Sportowymi,
  • Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Lingwista im. Hymnu Narodowego,
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdańsku,
  • XXI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Sportowymi,
  • II Liceum Ogólnokształcącego im. dr Władysława Pniewskiego,
  • Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku.

Przedstawicielka PSSE w Gdańsku, Pani Elżbieta Zygmuntowicz przeprowadziła warsztat w ramach programu edukacyjnego „Profilaktyka raka piersi i raka szyjki macicy”. Natomiast liczne grono wykładowców Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku poprowadziło zajęcia z dziedzin fizjoterapii, dietetyki i kosmetologii. Zasad i prawidłowych sposobów udzielania pierwszej pomocy nauczył młodzież mgr Łukasz Wodziński. Analizy składu masy ciała metodą BIA na profesjonalnym analizatorze InBody dokonywała wraz z uczniami mgr Agata Kozłowska. Zajęcia projektowania i procesu tworzenia receptury oraz produkcji emulsji kosmetycznych przeprowadziła mgr Agnieszka Bugalska. Natomiast warsztaty z podstawowej diagnostyki kosmetologicznej i pielęgnacji młodej cery – demakijaż, peeling oraz maska – przeprowadziła mgr Claudia Musiał.

Spora dawka wiedzy i nowych umiejętności dla chłonnych młodych umysłów. Chęci do pracy nie brakowało. Cieszymy się, że młodzież tak chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyła w warsztatach.

Serdecznie dziękujemy za tak owocne spotkanie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

Scroll to Top