V Jesienne Spotkania ze Zdrowiem w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W dniu 17 listopada 2020 r.  odbyły się V Jesienne Spotkania ze Zdrowiem – działalność gabinetu dietetyka, fizjoterapeuty i kosmetologa w obliczu pandemii w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbyło się w formie zdalnej.

Celem wydarzenia było zaprezentowanie wyzwań przed jakimi stanęli właściciele gabinetów dietetycznych, fizjoterapeutycznych i kosmetologicznych w okresie trwającej pandemii.
Spotkanie było świetną okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów prezentowanych przez ekspertów.

Wydarzenie było kierowane w szczególności do właścicieli gabinetów działających w obszarze nauk o zdrowiu, kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyków, absolwentów i studentów, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Program obejmował treści merytoryczne, a do udziału w konferencji jako specjalistów zaproszono ekspertów z zakresu nauk o zdrowiu będących właścicielami gabinetów:

dr n. med. Monika Kuczma

Współwłaściciel Centrum Rehabilitacji Kinesis s.c. oraz Koordynator zespołu fizjoterapeutów w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Autorka i współautorka publikacji w czasopismach krajowych, a także wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych o tematyce fizjoterapeutycznej, nagroda za II miejsce na konferencji Międzynarodowy Dzień Inwalidy Zgorzelec 2012 za wystąpienie plakatowe. Terapeuta metod Bobath, PNF, Vojta, FITS, Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci.

 

dr. n. med. Paulina Borek-Trybała

Dietetyk onkologiczny i bariatryczny, właścicielka specjalistycznej poradni dietetycznej. Swoje doświadczenie w praktyce klinicznej poszerza jako dietetyk kliniczny na oddziale Onkologii i Radioterapii w UCK w Gdańsku. Specjalizacje zawodowe to dietetyka onkologiczna i nefrologiczna, opieka nad pacjentami bariatrycznymi oraz terapia nadwagi i otyłość.  Swoją wiedzę przekazuje na licznych szkoleniach, konferencjach oraz przy okazji pracy dydaktycznej ze studentami. Jest członkiem wiodących towarzystw żywieniowych takich jak POLSPEN, PTD, Polskie Stowarzyszenie Chorych na Celiakię. Stara się realizować naukowo poprzez pisanie licznych publikacji oraz wystąpienia na konferencjach naukowych, gdzie prezentuje wyniki swoich badań. 

 

mgr Anna Kamm
 Jest właścicielką Kliniki Urody Kamelia, specjalizującej się w złożonych terapiach trudnych przypadków, w której wykorzystywane są zaawansowane technologicznie preparaty oraz najnowsze metody zabiegowe.
Kosmetolog i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologię w praktyce wzbogaca o edukację za pośrednictwem piśmiennictwa. Tworzy bogaty dorobek naukowy licznymi artykułami popularnonaukowymi i naukowymi w czasopismach z Listy Filadelfijskiej, a także wystąpieniami na krajowych i zagranicznych konferencjach z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako ważny ośrodek kształcenia z zakresu nauk o zdrowiu wyróżnia innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, niezmienna wysoka jakość kształcenia, ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy a przede wszystkim promocja zdrowia.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu.
Zapraszamy do obejrzenia wydarzenia na naszym kanale na youtubie.

Scroll to Top