KONSULTACJE PODOLOGICZNE Z PACJENTAMI ONKOLOGICZNYMI W RAMACH WSPÓŁPRACY ZE SZPITALAMI POMORSKIMI IM. PCK W GDYNI

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako uczelnia o profilu praktycznym, prowadzi szereg działań mających na celu zapewnienie doświadczenia zawodowego naszym studentom i słuchaczom studiów podyplomowych.
Poza odbyciem praktyk zawodowych, nasi studenci i słuchacze mają okazję spotykać pacjentów przy okazji różnych działań. Takie działania zaplanowaliśmy w ramach współpracy ze Szpitalami Pomorskimi im. PCK w Gdyni.
27 kwietnia 2022 r. słuchaczki studiów podyplomowych kierunku podologia miały okazję przeprowadzić konsultacje podologiczne i zabiegi podologiczno-pielęgnacyjne pacjentom z oddziału onkologicznego pod okiem Pani mgr Aleksandry Fenskiej, cenionego podologa i wykładowcy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Pani Aleksandra opowiedziała również pacjentom o tym, jak dbać o paznokcie, skórę dłoni i stóp podczas leczenia onkologicznego oraz na co zwracać szczególną uwagę przy pielęgnacji.

Dla słuchaczek studiów podyplomowych z podologii to cenne doświadczenie zarówno pod kątem samego zabiegu, jak i możliwości kontaktu z pacjentem o szczególnym profilu.

Scroll to Top