Inauguracja R. Akad. 2019/2020

W dniu 3 października 2019 r.  w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku odbyła się Uroczysta Jubileuszowa Inauguracja roku akademickiego 2019/2020.
Tegoroczna uroczystość miała wyjątkowy charakter ze względu na obchodzone 20-lecie istnienia Uczelni. W tym szczególne ważnym wydarzeniu w życiu Wyższej Szkoły Zdrowia, uczestniczyły: Władze Uczelni na czele z jej założycielem Panem Profesorem Marcinem Gerykiem, wykładowcy, pracownicy administracyjni, a także nowi studenci.

Podczas uroczystości Władze Uczelni oraz pracownicy złożyli Panu prof. Marcinowi Gerykowi, założycielowi i kanclerzowi Wyższej Szkoły Zdrowia serdeczne gratulacje oraz podziękowania za determinację, zaangażowanie i wytrwałość w budowaniu tejże Uczelni, która jest wyjątkowym miejscem kształcenia wykwalifikowanych pracowników z obszaru nauk o zdrowiu.

Wykład inauguracyjny wygłosiła dr n med. Dorota Sołdacka.
Jak co roku uroczystość uświetnił swoim występem chór „NON SERIO”, który jak zawsze zaskoczył nas nowymi aranżacjami utworów.

Wszystkim nowym studentom naszej uczelni życzymy dużo zapału do nauki, ciekawych doświadczeń, a także miło i owocnie spędzonego czasu w Wyższej Szkole Zdrowia.

Scroll to Top