Claudia Musiał

mgr Claudia Musiał
Specjalista kosmetologii bioestetycznej, trycholog; wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, nauczyciel akademicki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, doktorantka nauk medycznych Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; autorka publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym z Listy Filadelfijskiej z dziedziny biologii, chemii medycznej, onkologii eksperymentalnej, kosmetologii oraz trychologii, jak również szeregu branżowych publikacji popularno-naukowych w wiodących magazynach branży beauty; prelegentka na konferencjach naukowych i popularno-naukowych. Szkoleniowiec z zakresu trychologii i kosmetologii, oraz ekspert medialny. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Autorka książki Trychologia Kosmetologiczna i Lekarska (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2022) oraz Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2023).

NOWE WYDAWNICTWO POD PATRONATEM NAUKOWYM
WYŻSZEJ SZKOŁY ZDROWIA W GDAŃSKU

Poniżej przekazujemy kilka słów od autorki książki p. mgr Claudii Musiał.
Z ogromną przyjemnością informuję, że dnia 17 lutego br. odbyła się premiera mojej drugiej autorskiej książki „Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii”, która została wydana przez najstarsze wydawnictwo medyczne w Polsce – Wydawnictwo Lekarskie PZWL.

Publikacja podzielona została na jedenaście rozdziałów, przedstawiających:
– przegląd najważniejszych i najbardziej aktualnych danych naukowych bazujących na blisko 340 naukowych pozycjach bibliograficznych;
– szereg tabel i ramek informacyjnych przybliżających pojęcia naukowe;
– przegląd najważniejszych doniesień naukowych i klinicznych w zakresie zastosowania komórek macierzystych w kosmetologii, trychologii, dermatologii i medycynie estetycznej w duchu medycyny translacyjnej.

Kompleksowe ujęcie tematu sprawia, że książka Rola komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii jest skierowana zarówno do studentów, jak i profesjonalistów, którzy są zainteresowani zagadnieniem komórek macierzystych, a także innowacji biotechnologicznych.

Książkę znaleźć można między innymi w księgarni internetowej PZWL Wydawnictwo Lekarskie:
https://pzwl.pl/Rola-komorek-macierzystych-we-wspolczesnej-medycynie-estetycznej-i-kosmetologii,200445957,p.html

Scroll to Top