WSZ w gronie 1000 najlepszych szkół biznesu na świecie

EDUNIVERSAL, światowa grupa konsultantów do spraw edukacji, w dniach 26-28 października 2009 r. zorganizowała w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki) drugą już konwencję, podczas której ogłoszono najnowszy ranking
EDUNIVERSAL 2009. W wydarzeniu wzięło udział wielu strategicznych reprezentantów spośród najlepszych szkół biznesu z całego świata.

Druga światowa konwencja zorganizowana w Południowej Afryce, stała się wielokulturowym i wielonarodowym zgromadzeniem najlepszych instytucji biznesowych na świecie.120 przedstawicieli szkół biznesu z 45 krajów uczestniczyło w tym wydarzeniu promując umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego i związaną z tym mobilność studentów.

Światowa konwencja EDUNIVERSAL umożliwiła wzmocnienie międzynarodowej współpracy między najlepszymi szkołami biznesu i uniwersytetami z różnych regionów świata, kształcącymi w zakresie zarządzania i biznesu.

Podczas konwencji ogłoszono najnowszy ranking EDUNIVERSAL 2009, który w odróżnieniu od innych plebiscytów tego typu, w znacznej mierze oparty jest na wzajemnej ocenie (1000 dziekanów i dyrektorów szkół biznesu z ponad 150 krajów zostało poproszonych o wzięcie udziału w głosowaniu i przyznaniu swojej rekomendacji podczas oficjalnej selekcji).

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku otrzymała 2 palmy i w związku z tym znalazła się w gronie 1000 najlepszych szkół biznesu na świecie.

Scroll to Top