Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 
Już od nadchodzącego tygodnia rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – to największe na świecie wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Inicjatywa umożliwia uczestnikom bezpłatny udział w warsztatach, webinariach i szkoleniach organizowanych przez firmy i instytucje, aby wspólnie dążyć do rozwoju kompetencji biznesowych i poszerzenia wiedzy.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jak co roku dołączyła do wydarzenia organizując webinar pt. „Transformacja branży medycyny estetycznej: rola nowoczesnych technologii i kobiet na rynku pracy” czyli najnowsze trendy technologiczne w branży medycyny estetycznej, a także perspektywy zawodowe i możliwości rozwoju dla kobiet w Polsce i zagranicą.

Wykład online poprowadzi Pani Klaudia Piotrowska – założycielka agencji konsultingowo- rekrutacyjnej, specjalizującej się w obszarze medycyny i technologii, ze szczególnym naciskiem na firmy i kliniki związane bezpośrednio z medycyną estetyczną oraz branżą beauty.
📅Termin: 17 listopada
⏰Godzina: 14:00
Serdecznie zapraszamy!
 

Leave a Comment

Scroll to Top