ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

targi_przedsiebiorczosci_2012Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie dziękuje prelegentom oraz uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz ich opiekunom za udział w DNIACH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI..

Już po raz siódmy zorganizowaliśmy DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, czyli szereg ciekawych wykładów, spotkań z ekspertami, które propagują przedsiębiorcze postawy i ukierunkowują na sukces zawodowy. Udział w Dniach Przedsiębiorczości był BEZPŁATNY.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W RAMACH TEGOROCZNYCH DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:

12 listopada 2012 r. (poniedziałek) s. 100 (aula)
12:30 Fundacja Gospodarcza – Pomorskie Miasteczko Zawodów (Temat spotkania: Jak finansować inicjatywy przedsiębiorcze?)

14 listopada 2012 r. (środa) s. 114
12:15 Prezentacja p. Krzysztofa Świętalskiego, pt: Przedsiębiorczość studentów i absolwentów, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
13:00 Wykład p. Marzanny Szymczak pt: Sztuka autoprezentacji, czyli jak Cię widzą i słyszą, tak Cię piszą (trener i doradca zawodowy)
13:45 Wykład p. Rafała Kruczkowskiego pt: Studia, kariera, jednorożce i biznes… czyli w 45 minut o odnoszeniu sukcesu zawodowego, Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie

15 listopada 2012 r. (czwartek) s. 100 (aula)
09:30 Przywitanie uczestników Dni Przedsiębiorczości przez dziekana Wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu dr.n.med. Marzenę Podgórską
09:45-10:30 Wykład dr Beaty Pawłowskiej pt: Ekonomia nie musi być trudna
10:45 Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, p. Monika Antkowiak (Tematy spotkania: ogólna prezentacja GCWP, rejestracja działalności gospodarczej, konkurs „Gdyński Biznesplan”)
12:00 Wykład dr Zbigniewa Canowieckiego V-ce Prezydenta „Pracodawców RP”, Prezes Zarządu „Pracodawców Pomorza” pt: Menedżer – kreator sukcesów.
13:00 Wykład Beaty Wierzby pt: Rola przedsiębiorczości w życiu młodego człowieka

PATRONAT nad DNIAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku objęło CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W GDAŃSKU.

CEN
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowy projekt, którego ideą jest propagowanie wśród młodych ludzi przedsiębiorczych postaw, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata.
Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark.
Od czasu pierwszej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2008 roku, inicjatywa rozszerzyła się na 115 państw, w których ponad 24 000 partnerów zorganizowało wydarzenia angażujące ponad 7 milionów ludzi. Co roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obejmuje honorowym patronatem Ministerstwo Gospodarki. W 2012 roku do grona patronów dołączyli: Minister Administracji i Cyfryzacji, PARP, Komisja Europejska, mambiznes.pl.

Scroll to Top