Projekt trychologiczny

 

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że I etap projektu trychologicznego TRICHOSKOPIA – bezpłatnie się zbadaj w roku akademickim 2018/2019 został ZAKOŃCZONY.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w badaniu.

———————————————
Projekt trychologiczny „Wpływ pielęgnacji oraz suplementacji na stan skóry głowy oraz włosów” realizowany jest na Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku od października 2018 r. i będzie obejmował min. 200 osób.
Badanie trichoskopijne jest wykonywane przy użyciu kamery videomikroskopowej (kamera TS, KC Technology CO.).

Trichoskopia to nowa, opracowana przez polskich dermatologów metoda diagnostyczna, która opiera się na technice dermoskopii videodermoskopii.
Umożliwia ona obserwację i ocenę struktur na poziomie naskórka, granicy skórno-naskórkowej oraz włosów. Jest to technika całkowicie bezinwazyjna.
Czas wizyty to ok. 20 min, podczas której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad trychologiczny oraz dokonywana ocena stanu skóry głowy oraz włosów przy powiększeniu 60x, 200x krotnym.

Osoby chętne do wzięcia udziału w badaniu trychologicznym proszone są o kontakt mailowy z koordynatorem projektu, Panią dr n.med. Martą Bednarek (drbednarektrycholog@gmail.com) po opublikowaniu nowych terminów badań.

Zapraszamy!

Scroll to Top