SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W NOCY OTWARTEJ

Za nami super nastrojowa NOC OTWARTA w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku!
W dniu 30 czerwca 2015 r. mieliśmy okazję spotkać się w przemiłej atmosferze z sympatycznymi osobami w murach naszej uczelni właśnie nocą!

Odwiedzającym zapewniliśmy hollywoodzkie wejście po czerwonym dywanie w blasku świec, a wnętrze budynku wypełniało magiczne oświetlenie.

Nie zabrakło również innych licznych atrakcji, m.in.:
– wycieczki po nowoczesnej siedzibie uczelni, a w tym możliwości obejrzenia specjalistycznego sprzętu i wyposażenia pracowni,
– spotkań z pracownikami administracyjnymi uczelni,
BEZPŁATNEGO uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez naszych studentów
– BEZPŁATNYCH zabiegów kosmetycznych m.in.: zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, henny brwi, makijażu,
– ciekawych filmików o rozwoju osobistym.

Ponadto o godzinie 23:30 odbyły się dwa losowania:
– wśród uczestników NOCY OTWARTEJ nagrodą był KARNET NA 4-DNIOWY OPEN’ER FESTIVAL GDYNIA 2015 o WARTOŚCI 550 zł. Zwyciężczynią została Pani Izabela Turowska. Zobacz losowanie!

– wśród uczestników DNI OTWARTYCH I NOCY OTWARTEJ nagrodą był RABAT NA CZESNE 1 000 zł. Zwycięzcą został Pan Karol Kruszyński. Zobacz losowanie!

Podczas Nocy Otwartej uczestnicy otrzymali pakiet, a w nim m.in.: teczkę z formularzami rekrutacyjnymi, specjalnie przygotowaną na tę okazję ulotkę, długopisy, a także słodziutką paczuszkę przepysznych krówek!
Osoby, które składały podanie, zostały nagrodzone super modnymi okularami w kolorach lata!:)

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Nocy Otwartej Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku! Mamy nadzieję, że była to dla Was świetna okazja, aby zapoznać się z uczelnią.

Scroll to Top