JUBILEUSZ 20-LECIA UCZELNI


Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzisiaj mija 20 lat od momentu wydania decyzji Ministra Edukacji Narodowej o wpisaniu Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku (wcześniej Wyższej Szkoły Zarządzania) do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych.
 
Jesteśmy jedną z najdłużej istniejących niepublicznych uczelni w Trójmieście. Wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i życzliwość od lat stanowią dla nas priorytety. Dzięki temu staliśmy się symbolem tradycji.
 
Jesteśmy dumni, iż nasi absolwenci stają się cenionymi na rynku specjalistami, a uczelnia coraz silniej identyfikowana jest jako centrum kształcenia wykwalifikowanych pracowników z obszaru nauk o zdrowiu.
 
Pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy uznania Panu Profesorowi Marcinowi Gerykowi, założycielowi i Kanclerzowi Wyższej Szkoły Zdrowia, który stworzył na mapie Gdańska miejsce wyjątkowe, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności, nieustannego rozwoju, pasma sukcesów i wielu kolejnych absolwentów.
Niech ten piękny Jubileusz będzie powodem zadowolenia i satysfakcji.
 
Dziękujemy Władzom Uczelni, wykładowcom, pracownikom administracyjnym, partnerom biznesowym i instytucjonalnym oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w szeroko rozumiany rozwój oraz wsparcie naszej uczelni.
 
Przede wszystkim dziękujemy Wam – Drodzy Studenci i Absolwenci za nieustanne zaufanie.
 
Wierzymy, ze potencjał tkwiący w Wyższej Szkole Zdrowia pozwoli nam na realizację kolejnych planów i zamierzeń.
Nie zapominając o tradycjach – z ambicją patrzymy w przyszłość.
 
Do zobaczenia w Nowym Roku Akademickim!
Scroll to Top