Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – zapraszamy na webinar

 
 
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku kolejny raz uczestniczy w niezwykłym, globalnym wydarzeniu jakim jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.
To największe na świecie (organizowane w 200 krajach) wydarzenie, promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W ramach planowanego wydarzania serdecznie zaprosiliśmy do udziału w wykładzie online pt.„ Dietetyk jako przedsiębiorca – własny gabinet od czego zacząć?” Webinar poprowadziła Pani dr n. med. Paulina Borek-Trybała – dietetyk z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w ramach pracy na oddziale onkologicznym, uczestnictwa w badaniach naukowych oraz współpracy z pacjentami w prywatnym gabinecie. Od 2011 roku pomaga pacjentom w problemach żywieniowych głównymi specjalizacjami jest dietetyka onkologiczna, bariatryczna oraz terapii nadwagi i otyłości. Wykładowca, a także koordynator kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Podczas wykładu online dowiedzieliśmy się co jest istotne podczas rozpoczynania kariery w zawodzie dietetyka, jakie cechy charakteru powinna mieć osoba, która planuje prowadzenie własnej działalności oraz jakie nowe trendy występują aktualnie w branży dietetycznej . Ponadto dr n. med. Paulina Borek-Trybała przybliżyła jak wyglądała jej droga do prowadzenia własnego gabinetu.
📅Termin: 15 listopada
⏰Godzina: 11:00

Scroll to Top